pirmadienis, sausio 24 d.
E. Mildažytė – atvirai: aš supratau, ką darau, supratau, kokia apsvaigusi esu, ir vis tiek važiavau
Alfa.lt

Antradienį LRT paskelbė nenutraukianti bendradarbiavimo su laidų vedėja Edita Mildažyte po to, kai moteris patvirtino, kad kreipsis profesionalios pagalbos ir spręs su alkoholiu susijusias problemas.

Po šios žinios buvo paskelbtas atviras E. Mildažytės interviu. Praėjus trims savaitėms po nemalonaus įvykio, žinoma moteris sutiko pasidalinti savo išgyvenimais.

Paklausta, kaip jaučiasi, E. Mildažytė teigė, jog jaučiasi taip, kaip kiekvienas žmogus tokioje situacijoje.

„Taip gerai, kaip galima tokioje situacijoje jaustis. Jaučiuosi, kaip jaustųsi kiekvienas žmogus tokioje situacijoje ir pridėkite tą viešumą, kuris yra. Viešumas visada yra nemaloniausias momentas. Pagalvojau, kad turbūt esame pasiekę tokį viešumo lygį, kad visai nesvarbu, ką tu padarai – teigiamą ar neigiamą veiksmą. Vis tiek galutiniai komentarai bus neigiami“, – sakė E. Mildažytė.

Laidų vedėja pripažino suvokianti, ką padarė ir dėl ko sulaukė neigiamų komentarų. Žurnalistui paklausus, kodėl E. Mildažytė lemtingą dieną nusprendė sėsti už vairo su 2,36 promilėmis, moteris teigė, kad niekur važiuoti neturėjo.

„Aš neturėjau niekur važiuoti ir net nebuvo tokio plano, bet ar jums taip yra buvę, kad darote beprotybę, suprantate, kad ją darote ir darote ją toliau. Aš supratau, ką aš darau, supratau, kokia apsvaigusi esu ir vis tiek važiavau. Ir žinojau, kad mane sustabdys. Kodėl aš tai padariau, aš nežinau. Tai dabar nuėjau pas psichoterapeutą išsiaiškinti, ką aš padariau ir kodėl“, – pasakojo garsi moteris.

E. Mildažytė pasakojo niekada nesukėlusi avarijos ir teigė, kad tą vakarą jai pasisekė. „Areštinėje aš labai daug ką apgalvojau. Turėčiau atsiprašyti tų žmonių, kurie dėl tokių vairuotojų prarado savo artimuosius, kurių vaikai ar kiti artimieji buvo suluošinti. Mane dievas saugo“, – atviravo E. Mildažytė.

Paklausus, ar moteris pripažįsta, jog turi problemų su alkoholio vartojimu, E. Mildažytė teigė jų neturi, tą patvirtino ir psichoterapeutas. Žinoma moteris tvirtino, kad tai nėra alkoholio vartojimo problemos.

„Aš neneigiu problemų, dėl to ir nuėjau pas profesionalą. <...> Nežinau, ar lankysiuosi, manau, kad lankysiuosi ir tai bus naujos patirtys. Kiekvienas toks atsitikimas kur nors tave atveda“, – pasakojo E. Mildažytė.

Alfa.lt primena, kad antradienį LRT nusprendė transliuoti Editos Mildažytės pokalbių laidą „Svečiuose pas Editą“ po to, kai moteris patikino, jog kreipsis profesionalios pagalbos ir spręs su alkoholiu susijusias asmenines problemas.

„Vairavimas pavartojus alkoholio yra netoleruotinas ir tokį neatsakingą elgesį vertiname labai blogai. Svarbu, kad taip tai vertina ir pati E. Mildažytė. Tačiau, užuot tiesiog neleidę jau nufilmuotų laidų į eterį, sėdome kartu su Edita diskutuoti, kaip ji, padėdama sau asmeniškai, galėtų savo pavyzdžiu prisidėti ir prie pagalbos kitiems.

LRT transliuoja laidas, kurios prisideda prie problemų sprendimo ir svarbių pokyčių visuomenėje. Ypač svarbu, kad prie to prisidėtų ir populiarios eterio asmenybės, kurių pavyzdžiu seka nemažai žmonių“, – sakė Gytis Oganauskas, LRT generalinės direktorės pavaduotojas.

2021 10 12 17:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt