trečiadienis, liepos 6 d.
E. Mildažytė prakalbo apie emocijas po skandalo ir alkoholio vartojimą: neužsiminėju savigrauža
Alfa.lt
Organizatoriai
Edita Mildažytė

TV laidų vedėja Edita Mildažytė lankėsi laidoje „Nepatogūs klausimai“, kur kalbėjo apie praėjusių metų rugsėjo mėnesį įvykusį skandalą dėl vairavimo išgėrus, išgyventas emocijas ir alkoholio vartojimą. Žinoma moteris taip pat atviravo apie santykius su mylimuoju Sauliumi Pilinkumi.

Delfi TV laidos vedėjo Rolando Mackevičiaus paklausta, kiek laiko prireikė, kad po plačiai nuskambėjusio įvykio pasijaustų geriau ir kaip jaučiasi dabar, E. Mildažytė teigė, kad „neužsiima savigrauža, kai nieko negalima pakeisti“.

„Aš neužsiiminėju savigrauža tais atvejais, kai nieko negalima pakeisti. Kai gali pakeist, tai paimti ir pakeiti. Dabar pergyventi dėl dalykų, kurie yra nepakeičiami, viskas, taip yra. Tai yra tas pats, kaip apverkti, kad sugriuvo tavo namas, bet jis jau sugriuvęs. <...>

Aš pasidariau išvadas, supratau, kad šito nepakeisiu, aš nieko nenužudžiau, nieko labai baisaus nenutiko. Jeigu aš kažkam ir pakenkiau, tai sau pačiai, niekam daugiau. Neturiu prieš ką labai atgailauti“, – atviravo laidų vedėja.

E. Mildažytės paklausus apie meilę ir santykius su mylimuoju, menotyrininku S. Pilinkumi, žinoma moteris teigė, kad šiuolaikiniai žmonės bijo skausmo. „Aš manau, kad svarbu, jog apskritai meilė būtų gyvenime. Manau, kad jūsų kartos didžioji problema yra ta, kad jūs bijot skausmo. Bet kokia gelmė, aišku, yra skausmas, bet kokie jausmai yra rizika ir sėkmė nebūtinai šypsosi. Jeigu nepabandysi, tai niekada nesužinosi“, – sakė E. Mildažytė.

Kalbant apie santykius su mylimuoju, laidų vedėja teigė, kad tai labiau draugystė, negu meilė. „Turbūt tai greičiau draugystė, bet kai jis atsiduria reanimacijoje, kai jam eilinis infarktas, pagalvoju, kad turbūt meilė. Kuo toliau gyveni, tuo aiškiau darosi, kad ryt jam, užporyt man“, – pasakojo E. Mildažytė.

Laidos pabaigoje vedėjas R. Mackevičius paklausė viešnios, kada paskutinį kartą vartojo alkoholį.

„Per naujus metus. Nutariau, kad nevartosiu alkoholio, iš pradžių galvojau, kad vartosiu. Paskui pagalvojau, kam man viso to reikia. Bet tai nėra mano galutinis apsisprendimas. <...> Nutariau, kad nenoriu jo vartoti ir viskas“, – atviravo E. Mildažytė.

Alfa.lt primena, kad E. Mildažytė praėjusių metų rugsėjo mėnesį buvo Vilniuje buvo sustabdyta neblaivi prie vairo. Jai buvo nustatytas vidutinis 2,36 prom. girtumas.

2022 04 11 13:25
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt