ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
E. Muskas praėjusiais metais kartu su savo įmonės vadove susilaukė dvynių
Alfa.lt
Scanpix
Elonas Muskas

„Tesla Inc“ generalinis direktorius Elonas Muskas ir Shivona Zilis, vadovaujanti jo smegenų mikroschemų startuoliui „Neuralink“, 2021 m. lapkritį susilaukė dvynių, trečiadienį pranešė „Business Insider“.

Balandžio mėnesį E. Muskas ir Sh. Zilis pateikė peticiją pakeisti dvynių vardus, kad „turėtų jų tėvo pavardę“, o jų motinos pavardė būtų įtraukta į antrąjį vardą, sakoma pranešime, kuriame remiamasi teismo dokumentais.

Po mėnesio Teksaso teisėjas patvirtino peticiją, priduriama pranešime.

„Westlaw“ teisinių tyrimų tarnybos teismo dokumentų santrauka parodė, kad teisėjas gegužės 11 d. pasirašė „įsakymą dėl kelių vaikų vardų pakeitimo“ po šių metų balandžio 25 d. E. Musko ir Sh. Zilis prašymo pakeisti vardą ir pavardę.

Ataskaitoje, nenurodant jokio šaltinio, teigiama, kad Sh. Zilis neseniai buvo paskelbta vienu iš žmonių, kuriuos E. Muskas galėjo paskirti vadovauti „Twitter Inc“, įsigijęs įmonę už 44 mlrd. JAV dolerių sandorį.

36 metų Sh. Zilis „LinkedIn“ profilyje nurodyta kaip „Neuralink“ operacijų ir specialiųjų projektų direktorė, kurią įkūrė ir pirmininkauja 51 metų E. Muskas. Ji pradėjo dirbti įmonėje 2017 m. gegužę, tą patį mėnesį, kai pradėjo dirbti „Tesloje“, kur dirbo iki 2019 m.

Ji taip pat yra dirbtinio intelekto tyrimų įmonės „OpenAI“, kurią įkūrė E. Muskas, valdybos narė, teigiama jos profilyje „LinkedIn“.

Žinia apie dvynių gimimą padidina bendrą E. Musko vaikų skaičių iki devynių. E. Muskas turi du vaikus su kanadiečių dainininke Grimes, o kitus penkis vaikus – su savo buvusia žmona kanadiete rašytoja Justine Wilson.

2022 07 07 16:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt