ketvirtadienis, sausio 20 d.
E. Pilvinytė namuose įžiebė Kalėdų eglę: pozavo su dukrele
Alfa.lt
Facebook
Erdvilė Pilvinytė

Buvusio politiko, verslininko Andriaus Šedžiaus mylimoji Erdvilė Pilvinytė šventiškai pasipuošė namus. Mergina prie namuose įžiebtos Kalėdų eglės įsiamžino su dukrele Adele.

Šilta ir šventiška akimirka E. Pilvinytė pasidalijo su feisbuko sekėjais.

Alfa.lt primena, kad lapkričio 18 d. A. Šedžiaus ir E. Pilvinytės dukrai Adelei sukako vieneri. Šia proga buvo surengta gimtadienio fotosesija, o jos rezultatais E. Pilvinytė pasidalijo socialiniuose tinkluose.

A. Šedžiui – tai penktas vaikas. Su pirmąja žmona vyras susilaukė dviejų dukrų, su antrąja (Monika Kvietkute) – sūnaus, politikas turi ir nesantuokinį sūnų. E. Pilvinytei – tai pirmoji atžala.

Kad A. Šedžių ir gerokai jaunesnę Erdvilę sieja romantiški jausmai, pradėta kalbėti dar 2018 m. pabaigoje, bet abu tikino, kad yra tik geri draugai. Galiausiai apie artimą draugystę su verslininku pirmoji prabilo Erdvilė. Tąsyk apie meilę gerokai vyresniam vyrui jauna mergina prakalbo, kai socialiniame tinkle savo paskyroje paviešino jųdviejų bendrą nuotrauką iš vieno renginio.

Pasiteiravus, ar viešą prisipažinimą derino su pačiu A. Šedžiumi, ji teigė tokį sprendimą priėmusi pati. Tuomet verslininkas dar skyrėsi su savo žmona ir apie naujus santykius nebuvo linkęs kalbėti.

2021 12 17 16:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt