trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
E. Puidokaitė ir Stano vos per parą sukūrė naujai prikelto hito vaizdo klipą
Alfa.lt

Beveik prieš du dešimtmečius superhitu tapusi Stano ir Elenos Puidokaitės-Atlantos sukurta daina „Gero vėjo“ naujai atgimė vaizdo klipe. Vos per parą susuktą klipą jau galėjo įvertinti LRT laidos „Dainuok kartu“ žiūrovai.

„Kadangi – karantinas, ir finalinėje laidoje reikėjo ypatingo pasirodymo su svečiu, Stano pakvietė mane kartu prikelti mūsų bendrą dainą. Ant kojų sukėlėme visus kūrybingiausius bičiulius – operatorius, stilistus ir kitus. Klipą pradėjome filmuoti trečią nakties, nes norėjome užfiksuoti pirmuosius saulės spindulius. O viską baigėme po paros! – pasakoja Elena.

Klipe atlikėjai vaikšto po rožinius gėlių laukus, o šiam kadrui komplimentų negailėjo ne vienas interneto komentatorius.

„Tai – geltoni gražiųjų rapsų laukai šalia Vilniaus. Mūsų talentingi klipo kūrėjai Audrius Vanagas ir Martynas Makaras nusprendė, kad reikia pakeisti jų spalvą. Man ta rožinė spalva taip gražu“, – neslepia atlikėja.

Stano neslepia, kad per aštuoniolika dainos gyvavimo metų jo ir Elenos gyvenimai smarkiai pasikeitė, tačiau trijų vaikų tėvas juokiasi, kad pokyčiai galėjo būti dar rimtesni.

„Jei prieš aštuoniolika metų su Elena būtume susilaukę vaikų, dabar teoriškai jie galėtų turėti ir savo atžalų, o mane kažkas vadintų seneliu Stano“, – juokiasi atlikėjas Stanislovas Savickis-Stano.

Šiam kūriniui – jau aštuoniolika metų. Per tą laiką atlikėjų gyvenime daug kas pasikeitė, bet abudu džiaugiasi, kad visi pokyčiai – tik į gera. „Jeigu tais laikais man kas nors būtų pasakęs, kad tas sulysęs baltapūkis dainininkas Stano turės tris vaikus, juokčiausi balsu“, – pasakoja Atlanta.

Ir pačios Atlantos gyvenimas susiklostė taip, kaip niekas prieš aštuoniolika metų nebūtų nė pagalvojęs – moteris ištekėjo už geriausio Stano draugo verslininko ir žurnalo „L’Officiel“ leidėjo Tado Bruzgulio.

Naujam gyvenimui prikelta daina – lyriška ir jautri, ko gero, daug kam sukels prisiminimų. Atlikėjai tikisi, kad tie prisiminimai bus išskirtinai geri. 

2020 06 01 12:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt