antradienis, rugpjūčio 4 d.
E. Seilius pasidalijo naujais džiaugsmais: tos nemigo naktys visai nesvarbu
tiesa.com

Operos solistus Kristiną Zmailaitę ir Edmundą Seilių neseniai aplankė gandrai – pora gruodį susilaukė dukrytės Elžbietos. E. Seilius pirmą kartą prabilo apie naujus džiaugsmus, vaikų auginimą ir pasidalino sėkmingos santuokos receptu.

Kaip pats solistas sako, jis yra pagerbtas tarp moterų – kartu šeima jau augina vyresniąją dukrą Barborą. „Dabar viskas labai puiku. Net tos nemigo naktys nesvarbu, nes viskas atsiperka”, – pasakojo neseniai antrą kartą tėvu tapęs E. Seilius.

Garsi pora džiugiai kartu dalijasi vaikų auginimo iššūkiais. Anot operos solisto, reikalui esant jis pats tikrai nespjautų į tėvystės atostogas.Indrei Stonkuvienei paklausus, ką jis darytų, jeigu žmona netikėtai gautų tobulą darbo pasiūlymą, E. Seilius žodžių į vatą nevyniojo: „Tuomet aš pasiimu Elžbietą ant rankų ir sakau atia, eik ir dirbk. Aš labai mėgaujuosi tuo. Viskas yra suderinami dalykai. Nematau jokių problemų tikrai”.

Anot E. Seiliaus, jis yra ūkiškas, o rūpintis buitimi jam yra vienas malonumas. „Netgi į tuos kasdieniškus darbus galima pasižiūrėti labai kūrybiškai. Aš būtent taip ir darau”, – kalbėjo operos solistas.

Garsių dainininkų pora sėkmingai kartu jau net dvidešimt šešerius metus. Pasak pašnekovo, per daug metų buvo visko, bet savitarpio supratimas niekur nedingsta. „Būna ir nekalbėjimo momentų, bet aš to tiesiog negaliu pakęsti. Dažniausiai aš pirmasis nusileidžiu. Net ne nusileidžiu, bet stengsiuosi išsiaiškinti”, – atviravo Edmundas.

2018 01 16 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt