ketvirtadienis, sausio 21 d.
E. Sheeranas gerbėjams paruošė kalėdinę dovaną: po pertraukos pristatė dainą „Afterglow“
Alfa.lt

Po beveik pusantrų metų trukusios muzikinės pertraukos Edas Sheeranas pirmadienį kiek netikėtai pristatė naują kūrinį „Afterglow“. Prieš pat didžiąsias metų šventes pasirodžiusi daina, pasak atlikėjo, yra jo dovana gerbėjams.

Kartu su niekur negirdėtu kūriniu pristatytas ir vienu kadru nufilmuotas dainos vaizdo klipas. Akylūs gerbėjai pastebėjo, kad „Afterglow“ dainos viršelyje – Edo rankomis sukurtas paveikslas. Dainą galima klausyti visose muzikos klausymosi platformose.

„Sveiki, „Afterglow“ yra daina, kurią aš sukūriau praėjusiais metais ir visą tą laiką norėjau ją pristatyti jums. Tai nėra pirmasis sekančio albumo singlas, tai tik daina, kurią dievinu ir nuoširdžiai tikiuosi, kad jūs jausitės taip pat ją išgirdę. Mėgaukitės! Linkiu jums gražių Kalėdų ir laimingų Naujųjų. O aš dabar grįžtu į savo tėviškę, ciao x“, – į savo gerbėjus kreipėsi Edas Sheeranas.

Visai neseniai atlikėjas buvo paskelbtas praėjusių metų klausomiausiu britu atlikėju Didžiojoje Britanijoje. Šiuo metu kūrybinę pertrauką darantis E. Sheeranas dainą sukūrė kartu FRED (su Edu jis taip pat koprodiusavo kūrinį) ir Davidu Hodgesu.  

2020 12 21 13:54
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt