pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
East Hamo gyventojai raginami balsuoti už „Vardenį Pavardenį”
tiesa.com

Nenumaldomai artėjant rinkimams, aršėja ir politikų rinkiminės kampanijos. Rytų Londono apygardos rinkėjai liko sutrikę gavę konservatorių partijos rinkiminės agitacijos skrajutes, raginančias balsuoti už „Vardenį Pavardenį”. Naujienų portalas standard.co.uk paskelbė apie per skubėjimą agitacininėse skrajutėse įsivėlusią klaidą.

East Hamo rajone išplatinti skirta rinkiminė medžiaga buvo skirta agituoti gyventojus balsuoti už Samirą Jassalą. Politikas teigė, kad gėdinga klaida įsivėlė spausdinant skrajutes, o dėl to kalta yra spaustuvė.

Lankstinukas pavadinimu „Asmeninė žinutė iš Samiro Jassalo” teigė, kad vyras yra ne karjeros siekiantis politikas, bet sėkmingas verslininkas, kurį sėkmė aplankė vietiniame rytų Londone.

Žinutė baigiasi žodžiais: „Už stiprų ir produktyvų palamentarą, kuris atsiskaitytų tiesiogiai jums, balduokite už „Vardenį Pavardenį” gegužės 7 d.”

Politikas Samiras Jassalas. Twitter nuotr.

„Likus penkiolikai dienų iki visuotinių rinkimų tai neatrodo puikai. Kiti politikai tikrai tai panaudos prieš mane. Tačiau, jei atvirai, mano visas dėmesys yra skiriamas rinkiminei kampanijai bei rinkėjams”, - situacija komentavo politikas S. Jassalas.

Tuo tarpu East Hamo rajone kalbinti rinkėjai sakė, kad už politiką nebalsuotų. „Kodėl turėčiau balsuoti už kažką, kas net neturi laiko patikrinti savo agitacinę skrajutę? Tai akivaizdžiai nėra spausdinimo klaida. Tekstas tiesiog buvo nukopijuotas ir nepatikrintas”, - sakė rajone gyvenantis garso inžinierius Williamas Nicholsonas.

2015 04 24 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt