pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
Egidijui Dragūnui gresia antrankiai dėl mokesčių slėpimo
tiesa.com

Neramumai grupės „SEL” stovykloje. Valstybinė mokesčių inspekcija „SEL” lyderiui Egidijui Dragūnui grąsina antrankiais, mat vienas žinomiausių ir skandalingiausių Lietuvos atlikėjų jau bene porą mėnesių vengia atvykti į inspekciją pasiaiškinti dėl savo mokamų mokesčių.

Kaip pranešė naujienų portalas delfi.lt, liepą VMI išplatino mokesčių mokėtojų sąrašą, kuriame nurodytus piliečius paragino atvykti į pasiaiškinti dėl savo pajamų ir mokesčių. Šiame sąraše – ir Egidijaus Dragūno pavardė.

Tačiau, anot VMI, E. Dragūnas pas mokesčių prievaizdą nebuvo užsukęs iki šiol. Kaip teigė VMI, kadangi sąrašas paskelbtas seniai, mokesčių klausimais vengiantys kalbėti asmenys gali būti atvesdinti su policijos pagalba.

„Negalime komentuoti apie konkretaus asmens mokesčių patikrinimus. Bet mokesčių mokėtojas turėtų atvykti į Valstybinę mokesčių inspekciją ir pateikti paaiškinimą apie savo turto įsigijimo ir/ar pajamų gavimo šaltinius, ir jų pagrindimą. Ar jie slepia mokesčius ar ne, mes teigti negalime, todėl ir prašome jų atvykti pasiaiškinti,” - delfi.lt paaiškino VMI komunikacijos vadovas Darius Buta.

„Valstybinė mokesčių inspekcija tokią informaciją skelbia tik tada, kai mokesčių mokėtojas geranoriškai neatvyksta ir neatsiliepia į raginimus. Tada VMI gali pasitelkti į pagalbą kolegas iš policijos ir tokį mokesčių mokėtoją atvesdinti pateikti reikalingus pasiaiškinimus,“ - sakė VMI atstovas.

Primename, kad prieš metus VMI paskelbė ilgą skolininkų sąrašą, kuriame – ir E. Dragūno pavardė. Skelbta, „SEL” lyderio įkurtas fondas laiku nesumokėjo pelno mokesčio už praėjusius metus, todėl valstybei liko skolingas 81 tūkst. litų.

„Jei bendrovės užsiima verslu ar yra įkūrusios fondą, pastarieji gali būti naudojami kaip priemonė slėpti mokesčiams. E. Dragūno atvejo aš komentuoti negaliu. Į šį klausimą atsakymą pateiks VMI po atlikto tyrimo“, - delfi.lt sakė D. Buta.

Pats E. Dragūnas per savo atstovę išplatino pranešimą, kad jis esą tikrai nevengia pašnekesio su mokesčių prievaizdu, tiesiog yra itin užsiėmęs prieš svarbų penktadienio koncertą Vilniaus Kalnų parke.

„Atlikėjo ir jo santykiai su VMI yra labai sklandūs, dažniausiai ponas Egidijus vyksta konsultuotis. Tad drąsiai galima sakyti, kad VMI yra daugiau partneris, kuris kokybiškai konsultuoja atlikėją. Įvertinus tai, kad penktadienį vyks vienas didžiausių metų renginių Lietuvoje – grupės „Sel“ koncertas Kalnų parke, ponas Egidijus atvykti į VMI šiomis dienomis neturėjo galimybės, bet tai padarys artimiausiu metu,” – žurnalistams E. Dragūno poziciją išdėstė jo atstovė Liubovė Zaiceva.

2015 09 04 07:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt