šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Egidijus Dragūnas: „Jei vogti, tai milijoną. O jei ***, tai karalienę“
tiesa.com

Šeštadienio vakarą Kauno Žalgirio arenoje vyko grandiozinis Egidijaus Dragūno pasirodymas. Naujienų portlas delfi.lt rašė, kad kaip ir kiekviename SEL koncerte, šiame taip pat netrūko apšvietimo, garso kokybės ir kitų įspūdingų šou efektų.

Įpusėjus koncertui E. Dragūnas miniai prabilo: „Du mėnesius gulėjau lovoje, sirgau. Meilė, žinot tokią ligą? Tikiuosi, niekas daugiau ja nesergat.“

Minia pradėjo ošti, tačiau atlikėjas tęsė savo kalbą. „Jei vogti, tai milijoną. O jei ***, tai karalienę“, – rėžė E. Dragūnas, nustebindamas ne vieną savo gerbėją. Iškart po šių žodžių nuskambėjo „Gyvenimo man vieno neužtenka“ akordai. 

„Tiesa“ primena, kad dainininkas išsiskyrė su ilgamete mylimąja ir sužadėtine Eleonora Sebrova ir tai viešai paviešino dar lapkričio pradžioje. Po to atlikėjas sulaukė didelio dėmėsio ieškodamas auklės, kuriai siūlė 1500 eurų siekiantį savaitinį atlyginimą. O visai neseniai E. Dragūnas buvo sučiuptas neblaivus vidurnaktį Vilniaus centre vairuojantis automobilį.

Grandiozinis šou Londone – SEL Grand Show 2016

Sausio 15 dieną garsiojoje O2 Academy Brixton arenoje, laukia neeilinis grupės SEL pasirodymas Londone. Tai didžiausias Egidijaus Dragūno pasirodymas išvykoje. Neblėstanti intriga tarp daugelio gerbėjų, – kuogi nustebins šis pasirodymas?

Renginio organizatorių We Can FFeel teigimu, tai bus didžiausias įšūkis, kuriam įgyvendinti pasitelkta profesionalų pagalba iš USA, dirbančių su didžiausiais ir įžymiausiais projektais visame pasaulyje. Kartu ketinama įgyvendinti standartus laužančius sprendimus scenos projektavime bei paruošime. 

2015 12 06 10:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt