pirmadienis, birželio 1 d.
Ekstremalus Norvilų šeimos karantinas: gyvename kaip laukiniai ­– nei vandens, nei dušo, nei tualeto
Alfa.lt

Kai kurios Lietuvos įžymybės į karantino priesaką būti namuose pažvelgė itin griežtai. LNK laida „KK2 penktadienis“ šį vakarą, 19.30 val., pasakos, kaip šiomis dienomis Renata ir Deivis Norvilai iš naujo atrado savo sodybą Zarasų rajone.

Tris vaikus auginanti pora suprato, kad vidury miškų esantis senas, prieš keletą metų jųdviejų įsigytas buvęs girininko būstas – tobula vieta izoliuotis. Keturis kilometrus aplink – jokių kaimynų, tačiau kur kas didesnis iššūkis, anot Renatos, tai, kad miškuose jie gyvena tarsi laukiniai. „Neturim nei vandens, nei dušo, nei tualeto“, ­– šypsosi Renata. 

Deivis neslepia, kad pirkti atokią sodybą buvo jo idėja. Tiesa, vos pamačiusi vyro svajonių būstą Renata tiesiog pakraupo: sodybos kiemas buvo apžėlęs dilgėlėmis, po pirmojo apsilankymo jie parsivežė pilną mašiną erkių, o atvykę kitą kartą atrado, kad namas pilnas bičių, kurios buvo susisukusios lizdus tiesiai po namo grindimis. Visgi šie iššūkiai ant asfalto užaugusių Norvilų neatbaidė ir jiedu prikėlė sodybą naujam gyvenimui. Renata tapo ne tik statybininke, puikia betonuotoja, tapetuotoja, bet ir medžiotoja. O Deivis patobulino medžių genėjimo ir maisto gamybos įgūdžius.

Jau septynerius metus saviizoliacijos sąlygomis gyvena ir buvęs Seimo narys, o dabar tiesiog kaimo turizmo sodybos savininkas Antanas Nedzinskas. Močiutės sodybą savo rankomis naujam gyvenimui prikėlęs Antanas neslėps: nūdienos situacija Lietuvoje jam yra visiškas krachas. Vos suklestėjusi jo sodyba – tuščia, beveik visi vasaros sezono užsakymai – atšaukti. Nors verslas stoja, savo pasirinkimu gyventi toli nuo žmonių Antanas labai džiaugiasi.

Panašiomis nuotaikomis gyvena ir LNK projekto „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojas Anatolijus Oleinikas. Neištvėręs Vilniuje, jis grįžo į gimtuosius Druskininkus, nusipirko sodo namelį ir tenai ėmė lipdyti „berno butą“. Dar nepabaigęs remonto Anatolijus vedė, taigi namo pertvarkas teko vykdyti iš naujo. O šį pavasarį dainininkas žada skirti kardinaliems pokyčiams – Anatolijus statys naują namą, o iš žmonos močiutės atsiveš bičių ir mokysis bitininkauti.

Kaip maksimaliai išnaudoti karantiną? Kaip įdarbinti žemę, iš naujo atrasti laiką su šeima ir vidinę ramybę? Apie tai – jau šį vakarą, 19.30 val., LNK laidoje „KK2 penktadienis“.

2020 04 03 15:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt