sekmadienis, spalio 25 d.
Elektroninės šokių muzikos krikštatėvis Tiesto pristatė naują singlą „The Business“: įvertinkite
Alfa.lt

Ikoniškasis šokių muzikos vizionierius Tiesto į muzikos sceną grįžo su naujo skambesio singlu-hitu „The Business“. Dainą didžėjus paryčiais pristatė vienoje unikaliausių pasaulio koncertinių erdvių „Red Rocks“ amfiteatre JAV.

Kūrinio vaizdo klipą režisavo Christianas Breslaueris, jame vaidina internete išgarsėjęs komikas Casey Frey. Vaizdo klipo idėja paprasta – pagrindinis veikėjas šokio pagalba grįžta į gyvenimą iš pomirtinio pasaulio.

Klipo premjera įvyko JAV Kolorado valstijoje esančiame „Red Rocks“ amfiteatre – vienoje unikaliausių pasaulio koncertinių erdvių atlikėjas surengė valandos trukmės pasirodymą. Virtualiame šokių vakarėlyje šou pasirodė daugybė atlikėjų, o finalinį šou surengė Tiesto. Tiems, kurie nematė tiesioginės transliacijos, ją gali peržiūrėti oficialioje atlikėjo svetainėje.

„Nuolatos dirbu su muzika, kurią myliu, tačiau kartais atsitinka neįtikėtini dalykai ir gimsta dainos, kurios turi kažką ypatingo. Noriu kuo greičiau tuo su jumis pasidalinti. „The Business“ yra ne tik išskirtinė daina, bet ir išskirtinis laikas – šią dainą pristatau kartu su „Atlantic Records“. Tai pirmas mūsų kūrinys, pažadu, kad jų bus dar daugiau!“ – sako Tiesto.

„Tiesto karjerą seku jau daugiau kaip du dešimtmečius ir visada svajojau, kad jis sudarytų sutartį su „Atlantic“, – teigia „Atlantic“ vadovas Craigas Kallmanas. – Sunku suvokti kokią didelę įtaką jis padarė elektroninės šokių muzikos scenai. Tiesto niekada nesustojo ir žengė pirmyn, jis nebijojo priimti naujoves. Džiaugiamės galėdami priimti Tiesto į „Atlantic“ šeimą.“  

Tiesto yra tas atlikėjas, kurio pristatinėti nereikia. „Grammy“ apdovanojimų laureatas, jo įrašai įvertinti platina, Tiesto – pasaulinė muzikos ikona. Tai vienintelis pasaulio atlikėjas, galintis pasigirti tokiais titulais kaip „Geriausias visų laikų didžėjus“ („Mixmag“), „#1 DJ“ („Rolling Stone“) ir „Elektroninės šokių muzikos krikštatėvis“ („Billboard“). Nuo underground'inių šokių muzikos hitų iki VIP vakarėlių Las Vegaso rezidencijoje – Tiesto per tuos metus paliko ryškų pėdsaką šokių muzikos scenoje.

Nyderlanduose karjerą pradėjęs didžėjus toliau ieško ir išbando naujus muzikos stilius, tačiau nepamiršta savo išskirtinio braižo. Galima drąsiai teigti, kad su daugiau kaip 36 mln. parduotų albumų kopijų, 8 mlrd. perklausų ir daugiau kaip 30 mln. gerbėjų visame pasaulyje Tiesto naujam singlui „The Business“ lemta dominuoti pasaulio radijo ir skaitmeninių muzikos platformų topuose.

2020 09 25 14:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt