šeštadienis, gruodžio 5 d.
Eltonas Johnas užsikretė reta ir pavojinga infekcija
tiesa.com

Britų popmuzikos legenda Eltonas Johnas per gastroles pasigavo „potencialiai mirtiną“ infekciją, dėl kurios dvi naktis praleido intensyviosios slaugos palatoje ir turėjo atšaukti koncertus.

Muzikantas „smarkiai susirgo“ skrisdamas iš Čilės sostinės Santjago, kur balandžio 10-ąją baigėsi jo gastrolės Lotynų Amerikoje, sakoma jo atstovų iš viešųjų ryšių bendrovės „Murray Chalmers PR“ pranešime.

Lėktuvui nutūpus Didžiojoje Britanijoje muzikantas buvo iškart nuvežtas į ligoninę, kur buvo gydomas nuo „žalingos ir neįprastos bakterinės infekcijos“, - pranešė BNS.

„Praleidęs dvi naktis intensyviosios slaugos palatoje ir po tolesnio ilgo gydymo ligoninėje Eltonas šeštadienį, balandžio 22-ąją, buvo išrašytas iš ligoninės ir dabar, patarus gydytojams, patogiai ilsisi namuose“, – rašoma pranešime.

Pasak specialistų, tokio pobūdžio infekcija yra reta ir potencialiai mirtina.

Netrukus turėję įvykti jo koncertai JAV – Las Vegase ir Beikersfilde – buvo atšaukti, bet birželio 3 dieną 70-metė muzikos žvaigždė planuoja grįžti į sceną Londone.

„Man labai pasisekė, kad turiu labiausiai neįtikėtinus ir ištikimiausius gerbėjus, ir atsiprašau, kad juos nuvyliau. Esu nepaprastai dėkingas medikų komandai už jų meistriškumą, kad jie labai gerai manimi rūpinasi“, – sakė muzikantas ir dainininkas.

Eltono Johno karjera trunka jau penki dešimtmečiai ir pelnė jam daugybę apdovanojimų. Jis yra surengęs daugiau kaip 3,5 tūkst. koncertų ir visame pasaulyje pardavęs daugiau kaip 250 mln. savo įrašų.

 

2017 04 25 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt