antradienis, gruodžio 1 d.
Emigrantė sukūrė mobiliąją aplikaciją bendraminčiams
tiesa.com
organizatorių nuotrauka

Vienatvė - tai universali problema, su kuria susiduria emigrantai, bandantys pritapti prie naujos kultūros ir susirasti naujų draugų. Galbūt todėl Melanie sukurta pažinčių programėlė, Panion, susilaukė tiek daug dėmesio ir jau užtikrino išankstines 2.5 milijonų Švedijos kronų investicijas. Panion skiriasi nuo kitų pažinčių programėlių rinkoje tuo, kad programėlė veikia kaip paieškos variklis rasti bendraminčiams su panašiais interesais, vertybėmis ir patirtimis.

Melanie Aronson sukurta programėlė iš šalies gali pasirodyti panaši į bet kurį kitą socialinį tinklą, tačiau iš tiesų ji - fundamentaliai kitokia, o ir pati jos autorė gali papasakoti apie įvairiaspalvę už programėlės glūdančią istoriją, menančią sunkumus susirasti draugų užsienyje ir kaip tai pastūmėjo ją sukurti mobiliąją aplikaciją skirtą rasti bendraminčiams.  

Į Malmö Švedijoje Melanie Aronson persikraustė iš New Yorko prieš penketą metų. Apsidairiusi naujame mieste ji netruko suprasti, kad užmegzti naujas pažintis ir susirasti draugų šiame mieste kitapus gaublio gali tapti rimtu iššūkiu.  

Emigrantė, atsidūrusi mieste, kuris statistikos suvestinėse jau metų metus atsidurdavo vietų, kuriose sunkiausia susirasti draugų, sąrašų viršuje, taip pat netruko suprasti ir kad tokioje situacijoje ji atsidūrė toli gražu ne viena. Būtent todėl ji ėmė kurti programėlės, turėjusios suvienyti emigrantus Švedijoje, prototipą, kuris dabar prikaustė didžiulių investuotojų iš Švedijos, Rusijos, Danijos bei JAV dėmesį.  

Programėlė Panion, pasak jos kūrėjos, labiau primena paieškos programą, nei socialinį tinklą. Jame vartotojai neskelbia begalinės lavinos informacijos, o parašo apie savo pomėgius bei vertybes - tai, kas iš tikrųjų daro mus tuo, kuo esame, o tada pagal tuos pomėgius bei vertybes programėlėje galite rasti bendraminčius, tinkančius jums į kompaniją.  

Pati autorė tikina, kad svarbiausia - gyvas bendravimas. Šiandien ji dirba su dešimties žmonių komanda, kurios didžioji dalis - asmenys, patys emigravę iš savo gimtųjų šalių.  

Melanie Aronson - itin spalvinga asmenybė, studijavusi antropologiją, septynerius metus dirbusi ties filmų kūrimu, dešimt metų valdžiusi asmeninį verslą.  

Parsisiųsti programėlę bei sužinoti daugiau galite čia: https://panion.com

2019 11 12 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt