pirmadienis, sausio 18 d.
Emigrantų startuolis „Vežam!“ siuntų gabenimą pavertė lengvu užsiėmimu
tiesa.com

Vienas dažniausiai Anglijoje gyvenantiems lietuviams kylančių klausimų, kam ir už kiek patikėti siuntų gabenimą. Tinkamiausio pasirinkimo paieškos neretai užtrunka, sugaištama nemažai brangaus laiko. Nuo šiol tokių trukdžių galima išvengti – tereikia turėti lietuvių sukurtą programėlę „Vežam!“

Siuntų gabenimas – itin paklausi paslauga tarp Anglijos lietuvių, todėl ir jos teikėjų apstu, o tarp tokios pasiūlymų gausybės išties lengva pasiklysti ir išsirinkti geriausią vežėjo pasiūlymą. Kurjeriams – ne ką lengviau: informacija apie jų paslaugas ne visada pasiekia tuos, kuriems maršrutas, laikas ir įkainiai tuo metu yra patogiausi ir geriausi.

Įprastai ieškant tinkamiausio varianto prarandamas laikas, kuris turi milžinišką reikšmę gabenant siuntas: tenka ieškoti vežėjų skelbimų, skambinti jiems, teirautis informacijos, kada, kiek kainuos, kiek užtruks.

Nuo šiol tai galima padaryti per kelias sekundes: patys emigrantai sukūrė mobiliąją programėlę „Vežam!“, kuri siuntėjams ir vežėjams padeda vienas kitą surasti itin greitai. Tereikia atsisiųsti mobiliąją programėlę „Vežam!“ ir nemokamai užsiregistruoti, o ja naudotis labai paprasta: užtenka pateikti siuntėjo ir gavėjo adresus, informaciją apie siunčiamą prekę, ir iš karto pateikiami visų kurjerių, galinčių tai padaryti, pasiūlymai.

Pavyzdžiui, gyvenate Londone ir per atostogas Kaune palikote savo mėgstamą švarką. Tokiu atveju galima marias laiko naršyti po socialinius tinklus ir ieškoti vežėjo, skambinti kiekvienam sudominusiam ir derėtis dėl priimtinos kainos, tartis dėl laiko. O gal kurjerio ieškoti su pažįstamų pagalba, bet ir jie ne visada gali padėti.

Arba kurjerio ieškoti su „Vežam!“ Galbūt tas, kuris gali paimti Jūsų prekę, kaip tik važiuoja pro šalį? O gal jis tokį patį siuntinį parveš pigiau nei tas, kurio paslaugomis esate įpratę naudotis? Vairuotojas kaip tik turi vietos tokiam nedideliam siuntiniui ir mielai jį paims.

Tai savotiška virtuali birža, kurioje siuntos vežėjas skelbia savo paslaugos įkainius, o pirkėjas išsirenka tinkamiausią pasiūlymą.

Be to, su „Vežam!“ eliminuojama ir sukčiavimo tikimybė, mat šioje platformoje registruoti tik tie kurjeriai, kurie pateikia tam tikrą informaciją apie save, kad esant reikalui būtų galima reikalauti jų atsakomybės. Atsiskaityti su vežėjais galima grynaisiais arba kreditine kortele. Pastaruoju atveju pinigai už paslaugą bus nuskaičiuoti tik tada, kai siunta sėkmingai pasieks gavėją, taigi dingsta ir ginčų dėl atsiskaitymo tikimybė.

Vairuotojams „Vežam!“ taip pat palengvina darbą, mat per programėlę galima surasti klientų ir jų užsakymų, pasitaikančių jo kelyje, ir maršrutą suplanuoti taupant laiką bei pinigus.

Vis dėlto geriausias būdas suprasti jos teikiamus pranašumus – išbandyti ją patiems, juolab kad „Vežam!“ atsisiuntimas ir registracija neužtrunka, svarbiausia – nieko nekainuoja.

Iki šiol nemažai siuntėjų ir kurjerių „Vežam!“ jau išbandė. Atsižvelgę į jų pasiūlymus programėlės kūrėjai platformą patobulino ir su atnaujinta, dar patogesne versija startuoja šiandien.

2018 06 28 19:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt