šeštadienis, rugsėjo 19 d.
„Emmy"" apdovanojimai be „Sostų karų"
tiesa.com

Didžiausios televizijos žvaigždės sekmadienį purto dulkes nuo dizainerių drabužių ir dabinasi savo šansui gauti didžiausius mažojo ekrano apdovanojimus.

Kadangi apdovanojimus šlavusi „Dauntono abatija“ baigėsi, o „Sostų žaidimas“ šiemet į apdovanojimus pretenduoti negali, pranašaujama, kad pirmą kartą per daugelį metų prestižiškiausius „Emmy“ gali gauti bet kuris šou.

Tad laukiama įnirtingos kovos tarp virtinės naujų, jau pripažintų serialų, tarp kurių yra ir televizijos HBO mokslinės fantastikos „Vakarų pasaulis“, televizijos „Hulu“ distopija „Tarnaitės pasakojimas“, ir vaizdo transliavimo internetu kompanijos „Netflix“ siaubo serialas „Keisti dalykai“.

Iškilminga ceremonija Los Andželo centre – pirmoji valdant prezidentui Donaldui Trumpui – tikriausiai turės aiškų politinį atspalvį. Ceremoniją ves komikas Stephenas Colbertas.

Ilgametė komiška televizijos NBC laida „Saturday Night Live“, kuri šiuos metus negailestingai parodijavo naująjį vyriausiąjį pajėgų vadą, kaip ir „Vakarų pasaulis“ gavo 22 nominacijas. Tarp jų yra nominacijos Alecui Baldwinui ir Kate McKinnon už D.Trumpo ir jo rinkimų varžovės Hillary Clinton vaidmenis.

HBO fantastinis epas apie konkurenciją dėl Geležinio sosto pernai gavo rekordiškai daug – 12 – apdovanojimų, bet šiemet per pagrindinių „Emmy“ kategorijų ceremoniją į nieką pretenduoti negalės, nes savo septintąjį sezoną pradėjo per vėlai.

Geriausios dramos kategorijoje šiemet varžosi penki debiutantai – „Vakarų pasaulis“, „Tarnaitės pasakojimas“, NBC šeimos drama „Mes“ ir du „Netflix“ šou, „Keisti dalykai“ ir „Karūna“.

69-oji „Emmy“ įteikimo ceremoniją iš salės „Microsoft Theater“ Los Andžele tiesiogiai transliuos CBS; transliacija prasidės maždaug 17 val. (pirmadienį 3 val. Lietuvos laiku).

2017 09 17 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt