šeštadienis, rugsėjo 19 d.
„Emmy“ apdovanojimų ceremonijoje žvaigždės rinkosi baltą spalvą
tiesa.com

Niujorko mados savaitė prieš kelias dienas baigėsi spalvų sprogimu, bet svarbiausią metuose televizijos vakarą Los Andžele karaliavo vienspalviškumas ir triumfavo balta spalva.

Ant raudonojo „Emmy“ kilimo sekmadienį vakare švytėjo balta spalva, kurią šiemet pasirinko daug televizijos žvaigždžių, pradedant paauglėmis Millie Bobby Brown ir Kiernan Shipka, baigiant komike Kate McKinnon ir Indijos megažvaigžde Priyanka Chopra.

Akį diugino 13-metė „Keistų dalykų“ žvaigždė M.B.Brown, pasipuošusi balta „Calvin Klein“ suknele be petnešėlių, su sluoksniuotu tiulio sijonu, sukūrusiu pasakų princesės įvaizdį – itin tolimą fantastinei siaubo dramai, pelniusiai jai geriausios antrojo plano aktorės nominaciją.

Garbingiausių televizijos apdovanojimų „Emmy“ favoritė Elisabeth Moss, kuri už darbą distopiniame „Tarnaitės pasakojime“ (angl. The Handmaid's Tale), buvo vainikuota geriausia dramos aktore, vilkėjo blyškiai rausvą midi ilgio suknelę be petnešėlių, su retro prieskoniu, grąžinančiu prisiminimus apie jos laikus „Reklamos vilkuose“.

R.Moss kolega iš „Reklamos vilkų“, 15-metė K.Shipka, kuri vaidino Dono Dreiperio dukrą Salę, žėrėjo su dramblio kaulo spalvos „Miu Miu“ suknele gilia iškirpte ir akmenukais puoštais diržu bei petnešėlėmis.

K.McKinnon atsiimti geriausios komedijų antrojo plano aktorės apdovanojimo už Hillary Clinton rolę laidoje „Saturday Night Live“ ėjo su ašaromis akyse, pasipuošusi juodu korsažu ir baltu sijonu iki žemės.

Tuo tarpu Bolivudo žvaigždė P.Chopra pribloškė balta, uždara, žėrinčiais akmenukais inkrustuota „undinės“ suknia iš „Balmain“, kurios plunksnuota uodega driekėsi ant raudono kilimo.

„Viceprezidentės“ (angl.Veep) žvaigždė Anna Chlumsky buvo kitokia „undinėlė“ – su metalinio spindesio žvyneliais ir gilia iškirpte. Panašų stilių pademonstravo serialo „Oranžinė – tai nauja juoda“ (angl.Orange Is The New Black) žvaigždė Laverne Cox.

Pastarosios kolega iš šios kalėjimo dramos Uzo Aduba savus figūros linkius pademonstravo su dviejų dalių dryžuotu baltos ir sidabro spalvų komplektu.

[8373] 

Pilnas laimėtojų sąrašas:

Geriausias draminis serialas „The Handmaid's Tale“

Geriausias komedijinis serialas „Veep“

Geriausias draminio serialo aktorius Sterling K. Brown, „This Is Us“

Geriausia draminio serialo aktorė Elisabeth Moss, „The Handmaid's Tale“

Geriausias komedijinio žanro aktorius Donald Glover, „Atlanta“

Geriausia komedijų aktorė Julia Louis-Dreyfus, „Veep“

Geriausias serialas „Big Little Lies“

Geriausias serialo/TV filmo aktorius Riz Ahmed, „The Night Of“

Geriausia serialo/TV filmo aktorė Nicole Kidman, „Big Little Lies“

Geriausias realybės šou „The Voice“

„Emmy"" apdovanojimai be „Sostų karų"

2017 09 18 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt