pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Ereliai – nauja JK kovos su terorizmu priemonė
tiesa.com

Kovoje su terorizmu Jungtinės Karalystės (JK) policija ėmė dėti viltis į visiškai naują ir netikėtą priemonę – erelius. Kaip skelbė Independent.co.uk, ereliai bus pasitelkiami bepiločių orlaivių – dronų – medžioklei.

Vis labiau baiminamasi, jog teroristai savo atakas planuoja įgyvendinti naudodami bombas nešančius dronus, kurie gali būti nukreipti į JK branduolines stotis, Bekingemo rūmus ar kitas žymias ir strategiškai svarbias vietas.

Paaiškėjo, jog su tokia grėsme susidoroti gali padėti ne kas kita, o gerai dresuoti ereliai. Erelių gebėjimas sumedžioti dronus gali praversti ne tik kovojant su terorizmu, bet ir su kitais nusikaltimais, pavyzdžiui, narkotikų gabenimu.

Ekspertai teigė, jog teroristus pasinaudoti dronais gali paskatinti lengvas bepiločių orlaivių prieinamumas. Pastaruosius už nedidelę kainą galima įsigyti daugelyje parduotuvių. Be to, dronai gali efektyviai gabenti bombas ir sprogdinti pasirinktus taikinius, todėl teroristinėms grupuotėms nesunku juos panaudoti įgyvendinant baisiausias teroristines atakas.

2016 02 09 10:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt