ketvirtadienis, balandžio 2 d.
Estai išsirinko savo atstovą „Eurovizijoje“: išgirskite, ką siunčia mūsų kaimynai
Tiesa.com
Stop kadras

Vis daugiau „Eurovizijoje“ dalyvaujančių šalių pristato savo atstovus. Šeštadienį savąjį išsirinko ir mūsų kaimynai estai. Kaip rašoma oficialiame tarptautinio dainų konkurso puslapyje, gegužę Roterdame Estijai atstovaus atlikėjas Uku Suviste su daina „What love is“.

Estijos nacionaliniame konkurso finale dėl kelialapio į Nyderlandus kovojo net dvylika dalyvių. Arši muzikinė kova vyko dviem etapais: pirmajame dalyviai siekė sužavėti komisiją, kuri iš visų dalyvaujančių išrinko tik tris, verčiausius didžiosios scenos, o antrajame etape trijų geriausių atlikėjų likimą sprendė žiūrovai. Būtent žiūrovų favoritu ir tapo U. Suviste.

Teigiama, kad prie išrinkto Estijos atstovo pasirodymo prisidėjo ir Rusijos atlikėjas Filipas Kirkorovas.

Apie atilkėją

Uku Suviste yra 37-erių atlikėjas, dalyvavęs ne viename muzikiniame konkurse. Dainininkas net du kartus bandė savo laimę „Eurovizijos“ atrankose. 2017-ųjų nacionalinėje atrankoje estų širdis bandė pavergti su daina „Supernatural“, o 2019 metais sceną drebino su kūriniu „Pretty Little Liar“. Tuomet atlikėjui iki išvykimo į didįjį konkursą pritrūko tik vieno žingsnio – jis liko antroje vietoje.

Pasiklausykite Estijos atstovo dainos:

https://www.youtube.com/watch?v=ATiP1pN4XeM&feature=emb_title

2020 03 01 10:25
Spausdinti