trečiadienis, spalio 5 d.
Estrados legenda A. Pugačiova kirto iš peties V. Putino režimui
Alfa.lt
Instagram
Ala Pugačiova.

Vladimiro Putino režimo šalinininkai griežia dantimis, opozicija ploja. Tokios reakcijos – į sovietinės estrados žvaigždės ir Rusijos popscenos primadonos Alos Pugačiovos pareiškimą dėl karo Ukrainoje.

Sekmadienį A. Pugačiova socialinėje medijoje paskelbė įrašą, kuriame paragino ir ją įtraukti į „užsienio agentų“ sąrašą. Tai buvo pirmas kartas, kai dainininkė atvirai prakalbo apie Rusijos invaziją į Ukrainą ir palaikė Maksimo Galkino poziciją prieš karą, rašo „Laisvės radijo“ Rusijos naujienų tarnyba.

„Solidarizuojuosi su savo vyru, sąžiningu, padoriu ir nuoširdžiu žmogumi, tikru ir nepaperkamu Rusijos patriotu, kuris linki savo tėvynei klestėjimo, taikaus gyvenimo, žodžio laisvės ir kad liautųsi žūti mūsų vaikinai dėl iliuzinių tikslų, kurie daro mūsų šalį atstumtąja ir apsunkina mūsų piliečių gyvenimus“, – sakoma A. Pugačiovos kreipimesi į Rusijos teisingumo ministeriją.

Rugsėjo 16 d. Rusijos teisingumo ministerija įtraukė komiką M. Galkiną – Alos Pugačiovos vyrą – į sąrašą asmenų, kurie atlieka vadinamųjų užsienio agentų funkcijas. Agentūros interneto svetainėje paskelbtame pareiškime teigiama, kad M. Galkinas užsiima politine veikla ir už tai gauna pinigų iš Ukrainos.

Nuo pat pirmųjų karinės invazijos į Ukrainą dienų M. Galkinas pasisakė smerkiantis karą. „Per Velykas meldžiatės už taiką ir tuo pat metu siunčiate sparnuotąsias raketas į gyvenamuosius namus“, – po Odesos apšaudymo į Rusijos pareigūnus kreipėsi M. Galkinas. Be to, M. Galkinas sakė, kad planuoja koncertuoti Izraelyje ir rinkti pagalbą Ukrainos pabėgėliams.

Komentuodamas aktoriaus poziciją, V. Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas rugsėjo pradžioje sakė, kad M. Galkinas „daro labai blogus pareiškimus“. „Akivaizdu, kad jam su mumis ne pakeliui“, – pridūrė jis.

2022 09 20 16:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt