sekmadienis, rugsėjo 20 d.
„Eurovizijos“ žvaigždė M. Zelmerlowas Kroatijoje vedė mylimąją Ciarą
tiesa.com
Instagram.com
M. Zelmerlowo vestuvės

Švedijai pergalę „Eurovizijoje“ 2015-aisiais pelnęs atlikėjas Mansas Zelmerlowas gyvena labai džiugiomis nuotaikomis. Jis rugsėjo 5 d. susituokė su mylimąja Ciara Janson.

Amžiną meilę dainininkas ir britų aktorė, labiausiai žinoma dėl vaidmens seriale „Hollyoaks“, prisiekė Kroatijoje besileidžiant saulei.

M. Zelmerlowas socialiniame tinkle pasidalijo vaizdo įrašu iš pasaką primenančios vestuvių ceremonijos, kad ir joje nedalyvavę jo gerbėjai galėtų pasidžiaugti poros laime ir begaline meile.

„Taigi. Nutiko tai. Vedžiau savo sielos draugę Ciarą Zelmerlow magišką naktį priešais geriausią grupę draugų ir šeimos narių. Negalime būti laimingesni ir vis dar neatsipeikėjome“, – rašė Mansas.

[IN=https://www.instagram.com/p/B2H9B5vl6Xm/]

Dar 2016-aisiais pradėję susitikinėti Mansas ir Ciara kartu augina du berniukus. Jauniausias poros sūnus Albertas Ossianas, gimęs pernai gegužę, kaip rašo Wiwibloggs.com, tapo M. Zelmerlowo įkvėpimu kūriniui „Grow Up To Be You“.

Vyresnis poros vaikas nėra tikrasis M. Zelmerlowo sūnus. Jis Ciarai gimė iš ankstesnių santykių, tačiau moteris anksčiau yra minėjusi, kad berniukas ir dabartinis jos mylimasis puikiai sutaria.

[IN=https://www.instagram.com/p/B2KuerOFy-I/]

[IN=https://www.instagram.com/p/B2H7-BOA-cQ/]

2019 09 09 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt