šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Fejerverkų išgąsdintas šuo patyrė širdies smūgį
tiesa.com

Mančesteryje esančios „Dogs 4 Rescue“ gyvūnų prieglaudos atstovai pranešė, kad vieną jų globotinį, Maskvos sargybinio veislės keturkojį Winstoną, ištiko širdies smūgis po to, kai jis išsigando fejerverkų ir bandė slėptis.

8 metų amžiaus šuo netrukus buvo rastas prieglaudos darbuotojų. Deja, jo atgaivinti nebepavyko. Manoma, kad jį ištiko širdies smūgis, Mirror.co.uk.

Winstonas, prieglaudoje atsidūręs dėl šeimininkų prieš jį nutaikyto smurto, bijojo stiprių garsų ir fejerverkų. Prieš kurį laiką šiam šuniui buvo diagnozuota širdies liga, jam reikėjo gerti vaistus.

Winstonas ir kiti prieglaudoje gyvenę šunys po vidurnakčio, nustojus šaudyti fejerverkams, buvo išleisti į lauką atlikti gamtinių reikalų. Netrukus danguje pasirodė fejerverkai ir visi keturkojai suskubo į prieglaudą.

Supratę, kad Winstonas negrįžo, darbuotojai puolė jo ieškoti. Gyvūnas rastas po antklodėmis. Šuo svėrė daugiau nei 80 kg ir buvo per didelis, kad pasislėptų vietoje, kurią išsirinko. Šios ir kitų prieglaudų darbuotojai prašo šalia gyvenančių žmonių neleisti fejerverkų ir nuo jų saugoti savo mylimus augintinius.

„Už viską labiau jam nepatiko stiprūs garsai. Esame pasimetę ir nežinome, iš kur buvo leidžiami Winstoną pražudę fejerverkai. Jie išgąsdino visus šunis, kurie greitai sugrįžo į prieglaudą. Pastebėjome, kad Winstono jų tarpe nėra. Pasirodo, jį ištiko širdies smūgis, – pasakojo gyvūnų specialistė Emma. – Ne kartą pasakojome žmonėms, kokią žalą fejerverkai daro šunims. Gaila, bet vienas ištikimiausių šūnų Winstonas tapo to pavyzdžiu.“

2018 11 08 15:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt