ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Filmo „Elvis“ aktorė Shonka Dukureh rasta negyva būdama 44 metų
Alfa.lt
Scanpix
Shonka Dukureh

„Elvio“ filmas prarado vieną iš savo žvaigždžių. Aktorė ir muzikantė Shonka Dukureh, pavaizdavusi Didžiąją mamą Tornton naujajame Bazo Luhrmanno filme „Elvis“, liepos 21 d. buvo rasta negyva savo bute Nešvilyje, teigiama Nešvilio policijos žinutėje.

44 metų moteris buvo aptikta savo namų miegamajame, kuriuo ji dalijosi su dviem mažais vaikais. Pareigūnai teigė, kad jos mirties priežastis nėra susijusi su neteisėta veikla, skelbia Eonline.

Davidsono apygardos medicinos eksperto atstovas patvirtino, kad jos kūnas yra saugomas skrodimui, kuris bus atliktas vėliau. Mirties priežastis nebuvo atskleista.

Po mirties gerbėjai užplūdo jos instagramo paskyrą su žinutėmis „Rest In Paradise“.

Vienintelis filmas, kurime Sh. Dukureh vaidino, yra „Elvis“, remiantis IMDb. Aktorė ir muzikantė taip pat pasirodė Doja Cat dainos „Vegas“ vaizdo klipe iš filmo garso takelio.

Filmas, kuriame vaidina Austinas Butleris ir Tomas Hanksas, buvo išleistas šių metų pradžioje.

Sh. Dukureh apmąstė savo pirmąjį svarbų vaidmenį interviu, kuriuo praėjusią savaitę pasidalijo savo instagramo paskyroje. „Dėkingumas yra ta vieta, kur aš gyvenu, nes mano močiutė, mama, šeima man tai sumodeliavo ir įskiepijo, – klipo antraštėje rašė ji. – Dėkingumas yra mažiausia, ką galime išreikšti.“

2022 07 22 14:56
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt