antradienis, rugpjūčio 9 d.
Filmo premjeroje aktorius B. Pittas pasirodė dėvėdamas sijoną: demonstravo tatuiruotes
Alfa.lt
Scanpix
Bradas Pittas

Antradienį aktorius B. Pittas dalyvavo Berlyne vykstančioje filmo „Bullet train“ premjeroje, pasirinkdamas nerūpestingą įvaizdį, skelbia Pagesix.

58 metų B. Pittas vilkėjo rusvu plevėsuojančiu sijonu su prie jo priderintu švarku ir lininiais marškiniais. Išvaizdą jis derino su juodais auliniais batais, atidengdamas blauzdas ir keletą retai matomų tatuiruočių.

Žvaigždė ant savo kūno turi daug tatuiruočių, bet retai jas rodo, ypač ant raudonojo kilimo.

Atrodo, kad vienas piešinys yra raganosio veidas, o kitas – žmogaus kaukolė, tačiau abiejų tatuiruočių reikšmė neaiški.

Tarp tatuiruočių ant B. Pitto rankų yra frazė „absurdities de l' egzistencija“ (pranc. „gyvenimas yra absurdas“), jo vaikų inicialai, ledo žmogaus Ötzi kontūrai ir Rumi citata („Egzistuoja laukas, viršijantis visas sąvokas apie tiesą ir netiesą, aš jus ten sutiksiu“).

Jis taip pat turi nemažai tatuiruočių, dedikuotų buvusiai žmonai Angelinai Jolie, įskaitant atitinkamą sanskrito dizainą, pagerbiantį jų sūnų Maddoxą, aktorės užrašytą užrašą ant jo nugaros ir jos gimimo datą Kambodžos khmerų kalba ant apatinės pilvo dalies.

Nors B. Pittas ir A. Jolie turi daug tatuiruočių, aktorius anksčiau yra sakęs, kad nenorėtų, jog jo vaikai sektų jų pėdomis.

„Jie jau klausia manęs apie tatuiruotes“, – 2014 m. interviu sakė A. Jolie ir atskleidė, kad Maddoxas jau prašė tatuiruotės, o Zahara tuo metu taip pat buvo smalsi.

„Kaip man pasakyti „ne“? Tai ypač sunku, – sakė ji. – Kažkodėl vyrai tampa jautresni, kai dukra pasidaro tatuiruotę.“

2022 07 20 15:32
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt