antradienis, liepos 5 d.
„Foo Fighters“ atšaukė visas likusias gastroles po būgnininko Tayloro Hawkinso mirties
Alfa.lt
Scanpix
Tayloras Hawkinsas

Grupė „Foo Fighters“ atšaukė visas turo datas po būgnininko Tayloro Hawkinso mirties, skelbia Dailymail.

Šią naujieną grupė antradienio popietę paskelbė savo socialinių tinklų paskyrose.

„Su dideliu liūdesiu „Foo Fighters“ patvirtina, kad atšaukė visas artėjančias turo datas, nes stulbinančiai neteko mūsų brolio Tayloro Hawkinso“, – rašoma pranešime.

Pareiškime tęsiama: „Apgailestaujame ir dalijamės nusivylimu, kad nesusimatysime, kaip planavome.“

Vietoj to skirkime šio laiko liūdėti, būti su savo artimaisiais ir įvertinti visą muziką ir prisiminimus, kuriuos sukūrėme kartu. Su meile, Foo Fighters“, – skelbiama soc. tinkluose.

Kitas grupės pasirodymas turėtų įvykti balandžio 3 d. „Grammy“ apdovanojimų ceremonijoje; neaišku, ar jie vis dar koncertuos.

Po „Grammy“ apdovanojimų jie turėjo vykti į pasaulinį turą.

Grupė nominuota trims „Grammy“ apdovanojimams: už geriausią roko pasirodymą už „Making a Fire“, „Geriausia roko daina“ už „Waiting on a War“ ir už geriausią roko albumą „Medicina at Midnight“.

Tayloras mirė kovo 25 d. nuo „širdies ir kraujagyslių kolapso“; jis su grupe gastroliavo Kolumbijoje.

Tyrėjai padarė išvadą, kad 50-metis „patyrė širdies ir kraujagyslių sistemos kolapsą“, išgėręs narkotikų kokteilio, pranešė Kolumbijos naujienų žurnalas „Semana“.

Būgnininkas mirė viešbučio kambaryje Kolumbijos sostinės Bogotos šiaurėje.

Pasak Kolumbijos generalinės prokuratūros, kuri šeštadienį tviteryje pasidalijo pareiškimu, atlikta toksikologijos ataskaita atskleidė 10 skirtingų narkotikų pėdsakų jo šlapime, įskaitant opioidus, THC, triciklius antidepresantus ir benzodiazepinus.

Žinomas Kolumbijos žurnalistas Luisas Carlosas Velezas tvirtino, kad policijos pareigūnas, įėjęs į T. Hawkinso kambarį viešbutyje „Four Seasons Hotel Casa Medina“, sakė prokurorams matęs „kokainą primenančius“ baltus miltelius.

Tačiau AGO savo pareiškime po skrodimo nepaminėjo kokaino.

Penktadienio vakarą Tayloras pradėjo skųstis krūtinės skausmais prieš grupės pasirodymą Estereo Picnic festivalyje Bogotoje. Anot miesto sveikatos sekretoriaus, jo būklė vėliau pablogėjo, o privataus gydytojo ir miesto greitosios pagalbos tarnybos pastangos jį atgaivinti žlugo.

„Atvykęs sveikatos priežiūros specialistas nurodė, kad atliko atitinkamus gaivinimo manevrus. Tačiau pacientas neatsigavo ir buvo paskelbtas mirusiu“, – rašoma miesto sveikatos apsaugos sekretoriaus pranešime.

Penktadienį „Foo Fighters“ turėjo pasirodyti „Festival Estereo Picnic“ Bogotoje, tačiau tai buvo atšaukta prieš pat paskelbiant apie jo mirtį.

2022 03 30 16:13
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt