antradienis, rugsėjo 22 d.
„Forbes“ pirmą kartą išrinko turtingiausias „TikTok“ žvaigždes
Alfa.lt

Žurnalas „Forbes“ pirmą kartą sudarė socialinio tinklo „TikTok“ žvaigždžių, kurios nuo 2019 m. birželio iki 2020 m. birželio uždirbo daugiau nei 1 milijoną JAV dolerių, reitingą.

Pirmąją vietą reitinge užėmė 19-metė Addison Rae Easterling. Buvusi Luizianos universiteto studentė į „TikTok“ kelia savo šokių vaizdo įrašus. Dabar jos sekėjų skaičius viršijo 54 milijonus, pagal jų skaičių ji užima antrą vietą „TikTok“ socialiniame tinkle ir dėl to gali skelbti reklaminę medžiagą.

Mergina bendradarbiauja su „Reebok“, „Daniel Wellington”, „American Eagle“, paleido savo šou per „Spotify“ ir pradėjo prekiauti savo linijos „Line Beauty“ kosmetika. Žurnalo vertinimu, jos pajamos siekia 5 mln. dolerių.

Antroje ir trečioje reitingo pozicijose yra seserys Charlie ir Dixie D'Amelio. Jos atitinkamai uždirbo 4 mln. ir 2,9 mln. JAV dolerių. Charlie „TikTok“ tinkle skelbia savo šokių vaizdo įrašus, iš kurių daugelį sekėjai pradėjo mėgžioti. Ji turi sutartį su kosmetikos kompanija EOS.

Dixie sudarė sutartį su kosmetikos kompanija „Morphe“ ir pradėjo dainininkės karjerą. Pirmasis jos singlas „Be Happy“ buvo išleistas šių metų birželį ir netrukus pateko į „Bubbling Under Hot 100 Singles“ topus. Singlas užėmė pirmąją vietą „YouTube“, pranokdamas tą pačią dieną reperių Kanye Westo ir Traviso Scotto išleistą klipą. Dainą „TikTok“ tinkle peržiūrėta per 2 milijardus kartų, kelis milijonus kartų ji buvo atsiųsta iš „Spotify“ programos.

Ketvirtoje vietoje yra dainininkė Loren Gray, kurios metinės pajamos vertinamos 2,6 mln. JAV dolerių. Ji pasirašė rėmimo susitartis su „Skechers“, „Hyundai“ ir „Burger King“.

thanks for all of ur love & support for #alone ???? i’m so excited to announce a collab i did with @bestbuy to showcase the amazing sound on this @lenovo yoga ! look out for a fun lil video on a TV near u & let me know if u see it ! https://t.co/2eInfWuxmo #BestBuyPartner pic.twitter.com/VJtgil9HVW

— loren gray (@iamlorengray) August 3, 2020

Penktą vietą reitinge užėmė Joshas Richardsas, talentų agentūros „TalentX“ įkūrėjas ir „TikTok“ konkurentės – „Triller“ projektų direktorius. Jo metines pajamas žurnalas įvertino 1,5 mln. dolerių.

2020 08 09 13:58
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt