sekmadienis, vasario 28 d.
Fotoreportažas: Londono gėjų parade - linksmybės be ribų
tiesa.com

Daugiau nei 250 skirtingų grupių vakar dalyvavo Londone centre vykusiose gėjų eitynėse. Šiemet, dėl penktadienį Tunise, Prancūzijoje ir Kuveite įvykdytų teroristinių išpuolių, kasmetinis paradas sulaukė gerokai didesnio policijos dėmesio.

Tūkstančiai žmonių šeštadienio popietę išėjo į Londono gatves tam, kad sudalyvautų seksualinių mažumų eitynėse. Parado dalyviai sukūrė tikrą linksmybių atmosferą: kvailiojo autobusuose ir gatvėse, leido trankią muziką, bučiavosi, glėbesčiavosi ir flirtavo su besigrūdančiais žmonėmis.

 
Negalėjai nepastebėti keturiomis ropojančių ir pririštų pavadėliais vyrų, kurių urzgimas išprovokavo loti net tikruosius šunis. Tai buvo vienas spalvingiausių paradų visomis prasmėmis.
 
Parado priešakyje prie Airijos ir Mozambiko vėliavų, simbolizuojančių šalis, kuriose šiemet buvo pasiektas didžiulis homoseksualų teisių progresas, sušvytavo ir JAV vėliava.

[572]

[573]

[574]

[575]

[576]

Užvakar JAV Aukščiausiasis teismas įteisino tos pačios lyties santuoką visoje šalyje. Tai reiškia, kad 14 valstybių galiojęs draudimas gėjams ir lesbietėms tuoktis – panaikintas. Tokį žingsnį pasveikino ir

prezidetas Barackas Obama.

[578]
 
[579]
 
[580]
 
[581]
 
[582]
 
[588]

Minit itin svarbią homoseksualams pergalę Amerikoje, vakar Baltieji rūmai buvo apšviesti vaivorykštės spalvomis, o „Facebook” vartotojai visame pasaulyje noriai savo profilio nuotraukas papuošė vaivorykštiniu filtru.

Prie naujos mados netruko prisidėti ir Lietuvos įžymybės. Kaip pranešė 15min.lt, vaivorykšte savo nuotrauką nuspalvino komikas Paulius Ambrazevičius, grupės „Freaks On Floor“ lyderis Justinas Jarutis, radijo laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė, aktorius Dominykas Vaitiekūnas ir kiti.

[583]

[585]

[586]

[587]

Gėjų santuokos legalizuotos Didžiojoje Britanijoje, tačiau – ne Šiaurės Airijoje.

2015 06 28 07:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt