antradienis, rugpjūčio 3 d.
#FreeBritney: B. Spears gerbėjai stengiasi išvaduoti atlikėją iš tėvo priežiūros
Alfa.lt

Garsios atlikėjos Britney Spears gerbėjai socialiniuose tinkluose pradėjo #Freebritney judėjimą, siekdami pagaliau išlaisvinti dainininkę iš globos ir leisti jai pačiai kontroliuoti savo gyvenimą ir finansus, skelbia Today.com.

B. Spears nuo 2008-ųjų yra susitarime, kuris prasidėjo po praeityje plačiai nuskalbėjusių dainininkės psichologinių problemų. Šis įvykis visada buvo kontraversiškas tarp atlikėjos gerbėjų, kurie tiki, kad tai padaryta norint manipuliuoti B. Spears ir ją kontroliuoti. Pasak 2018 m. teismo dokumentų, dainininkės turtas yra vertas 59 mln. dolerių.

Šis „konservatyvumas“ (ang. conservatorship) yra legali globa, kai teismas nusprendžia, kad žmogus negali pats už save atsakyti ir priimti sprendimų. Šiuo atveju, B. Spears finansai, jos namas ir karjera yra valdomi jos tėvo Jamie Spears ir advokato. Net svečiai gali būti ribojami.

Praėjusiais metais teisme B. Spears buvo paklaustas apie jų santykius.

„Mano ir dukros santykiai visada buvo įtempti“, - sakė J. Spears.

Anksčiau šiais metais toks susitarimas buvo pratęstas bent iki rugpjūčio mėnesio. Kadangi iki šios datos liko vos mėnuo, dainininkės gerbėjai naudojasi proga ir pradėjo judėjimą #FreeBritney.

Neįprastas atlikėjos elgesys socialiniuose tinkluose

Karantino metu B. Spears ne kartą džiugino gerbėjus naujais įrašais instagrame ir „TikTok“ programėlėje. Kai kurie gerbėjai juose įžvelgė pagalbos prašymą.

Viename vaizdo įraše B. Spears buvo apsivilkusi geltona palaidine ir rankose laikė gėlės. Vaizdo įraše atlikėja, laikydama gėles rankose, kelis kartus apsisuko ir teigė, kad gėlės buvo netikėta staigmena iš floristo. Vėliau vaizdo įraše dainininkė pradėjo vaikščioti pirmyn ir atgal vis pasirodydama prieš kamerą ir vėl pradingdama.

Kai kurie žmonės pasijuokė iš šio vaizdo įrašo, tačiau kiti jame pastebėjo užkoduotą žinutę su pagalbos prašymu. 

View this post on Instagram

HOLY HOLY CRAP ???? !!!!!! My florist surprised me today by making the flower arrangement all different colors ????????????????  ….. I was so excited I threw on my favorite yellow shirt and just had to SHARE ????????????⭐️⭐️⭐️ !!!!

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Kitame įraše B. Spears pasidalijo rožės nuotrauka su prierašu: „Ji savo plaukuose nešiojo gėles ir akyse slėpė magijos paslaptis“.

Gerbėjai užpildė komentarų skiltį susirūpinimu dainininkės saugumu. „Aš tave myliu B. Spears. Mes tave išgelbėsime“, - rašė vienas iš gerbėjų.

Daugiau nei 134 tūkst. pasirašė peticiją, prašydami teisės leisti B. Spears pasisamdyti asmeninį advokatą ir išsivaduoti iš susitarimo.

2020 07 15 14:34
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt