sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Frintono paplūdimyje žmonėms sutriko sveikata: po maudynių jūroje trūko oro
tiesa.com
Twitter.com, EssexNews
Frinton paplūdimys

Į Essex pajūrį sekmadienį skubėjo skubios pagalbos tarnybos gavus iškvietimus apie ten kosėti pradėjusius ir kvėpuoti negalinčius poilsiautojus, praneša Standard.co.uk.

Policija, greitosios medicinos pagalbos tarnybos ir ugniagesiai gelbėtojai po 14 val. į Frintone esantį paplūdimį skubėjo padėti dėl neaiškių priežasčių sveikatos problemomis skųstis pradėjusiems žmonėms. 

Vietos policija ir kitos tarnybos ragina žmones artimiausiomis dienomis vengti poilsio prie jūros, kol nebus išsiaiškinta, kas sukėlė tokius simptomus nukentėjusiems poilsiautojams. 

Skelbiama, kad pacientų būklė pagerėjo jiems išėjus iš vandens. Pradėtas tyrimas, kas sutrikdė pajūryje poilsiavusių asmenų sveikatą.

Socialiniuose tinkluose spekuliuojama, kad kvepavimą surikdė ir kosulio priežastimi tapo į vandenį išsiliejęs kuras, tačiau nei pareigūnai, nei greitosios medicinos pagalbos atstovai to dar nepatvirtino.

Mama, sekmadienį su šeima ir dvynėmis dukromis poilsiavusi paplūdimyje, pasakojo, kad vienai jos mergaičių staiga ėmė trūkti oro.

„Mano dukra ėmė kosėti. Ji pasakė prastai besijaučianti ir kad kvėpuojant jai skauda. Mano kita dukra ėmė gaudyti orą ir negalėjo ištarti žodžių“, – pasakojo Miriam Landsell ir Derbyshire.

Kita poilsiautoja – 45-erių psichologė teigė, kad jai kvėpavimas sutriko gulint ant smėlio iškart po maudynių jūroje. Situacija pasitaisė jai pasitraukus toliau nuo vandens.

2019 08 26 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt