ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
G. Alijeva: mano talentas – būti gražiai
tiesa.com
G. Alijeva

Šiandien „Gero vakaro šou“ studijoje viešės specialiai iš Londono atvykęs kompozitorius, muzikos prodiuseris, atlikėjas Raigardas Tautkus ir žavioji atlikėja, drabužių kūrėja Goda Alijeva, kurios flirtui ir kerams sunkiai galėjo atsispirti laidos vedėjai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis.

Goda spėja viską – ne tik dainuoja grupėje „69 danguje“, kuria drabužius, bet ir augina vaikus. Todėl Justinui paklausus, kokių dar talentų, be dainavimo ir drabužių kūrimo, ji turi, jauna moteris atsakė trumpai: „Vaikus auginu.“

„Kas baisiausia yra vaikų auginime?“ – klausė Justinas laidos viešnios.

„Mama, nupirk tą“, – nedvejodama atsakė Goda.

„O ką darai, jei vaikai parduotuvėje pradeda isterikuoti, rėkti?“ – toliau provokavo Justinas.

„Apsimetu, kad jie ne mano“, – juokavo moteris.

Neliko nepastebėta įspūdinga Godos išvaizda. Laidos vedėjai vienas per kitą žarstė komplimentus. O ji pati dėl to tikrai nesikuklino: „Šiaip mano talentas – būti gražiai“, – juokavo ji.

Kitas laidos svečias, kompozitorius, muzikos prodiuseris, atlikėjas Raigardas Tautkus, specialiai į laidą atvyko iš Londono. Jis ten gyvena jau daugiau nei metus, dirba didelėje prodiuserinėje muzikos kompanijoje ir prisideda prie britiškojo „X Faktoriaus“. Laidos vedėjai stebėjosi tokia Raigardo sėkme. O ir jis pats neslėpė, kad yra labai patenkintas tuo, kur dabar yra ir ką daro.

„Man tai labai įspūdingas gyvenimo etapas. O viskas įvyko labai natūraliai. Sutikau keletą talentingų žmonių, jiems pasiūliau sudalyvauti „X Faktoriuje“. Jie sudalyvavo, paskui save atsitempė ir mane. Jau nemažai žmonių paruošiau „X Faktoriui“, užkeliu juos ant scenos, o paskui su kai kuriais įrašinėjame albumus“, – kalbėjo R. Tautkus.

Justinui paklausus, kada Raigardas susidomėjo muzika, šis atsakė, kad neprisimena laikotarpio be muzikos.

„Buvau scenos užkulisių gyventojas, ne kartą prabudau klavišinių instrumentų dėkle, pažinojau visų koncertų salių budėtojas, apsaugos darbuotojus ir su jais leisdavau laiką“, – pasidalijo vaikystės prisiminimais R. Tautkus.

Kokia užduotis teks Raigardui laidos metu, kas bendro tarp Godos ir Mindaugo Stasiulio, sužinosite šiandien 19.30 val. laidoje „Gero vakaro šou“ tik per TV3!

2019 05 29 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt