ketvirtadienis, gegužės 6 d.
G. Gurevičiūtė prisipažino kelionėje susirgusi COVID-19: sulaukė kritikos
Alfa.lt

Pirmadienį garsi influencerė Gintarė Gurevičiūtė 158 tūkst. instagramo sekėjų papasakojo, kad antrosios COVID-19 bangos metu jai teko persirgti. Žinoma moteris teigė, kad tuo metu buvo išskridusi švęsti savo gimtadienį į Kiprą.

"Laikas prisipažinti jums. Aš sirgau korona. Tai buvo prieš pusė metų, užsikrėčiau kelionėje, kelionėje ir prasirgau. Tai nutiko per mano gimtadienio kelionę į Kiprą. Pradžioje dingo kvapas, atsimenu, sėdėjome kavinėje, atnešė mano maistą, o aš nejaučiau skonio.

Pakilusios temperatūros niekur nerodė, bet jaučiausi labai prastai. Kai grįžau į Lietuvą, buvo 39,5 temperatūra. Ir man ji nekrito visą savaitę", - instagrame pasakojo G. Gurevičiūtė.

Žinoma moteris sulaukė nemažai kritikos dėl to, kad slėpė tai nuo sekėjų, nenorėjo skandalo ir nesidarė testo, o kelionėje šventė gimtadienį su draugų kompaniją. 

Viena pirmųjų pasipiktino Agnė Kulitaitė. "Džiaugiuosi, kad jei būtų kvailiausios influencerės rinkimai, aš visgi neužimčiau pirmos vietos. Auksas skrieja pas Gurevičiūtę!", - sarkastiškai rašė A. Kulitaitė. 

Į situaciją sureagavo ir Paulius Ambrazevičius. "Pažiūrėjau vienos neįvardytos influencerės (gintare.gureviciute) instagramo storius ir nebemoku užsirišti batų, išgirdęs jos istoriją apie tai, kaip prieš pusę metų sirgo koronavirusu, bet slėpė, nes bijojo skandalo, kadangi susirgo atostogaudama Kipre, bet nesidarė testo, tūsino ir visaip kitaip šventė gyvenimą, nes nu, o kodėl gi ne? Tada prasidėjo vaistai, Lietuvoje 39,5 temperatūra, visi kiti reikalai. 

Nu, bet pasidžiaukim, kad vapše jokio poveikio jai dėl to nebus, nes verslams, brandams, televizijoms, portalams ir visiems kitiems yra visiškai IKI LEMPUTĖS (nenorėjau rašyt „pochuj“, nes nežinau, ar su „i“ ar su „j“ gale). Bet pažiūrėkite patys jos instagrame, seniai (~vieną dieną) nemačiau nieko durnesnio Lietuvos viešojoje erdvėje (o mačiau, kaip Gražulis su dar keturiais vyrais šokinėjo su kažkokiom fintikliūškėm ant kojų). Už influencerius! LINKĖJIMAI HEITERIUKAMS", - feisbuke rašė žinomas vyras.

Antradienį sulaukusi kritikos bangos G. Gurevičiūtė instagrame plačiau paaiškino situaciją. "Atsakysiu labai trumpos į daugumos heiteriukų žinutes. Jums neaišku, kaip aš nesupratau, kad sergu. Prieš kelionę pasidariau COVID-19 testą, kuris buvo neigiamas.

Aš neturėjau jokių simptomų, kurie tuo metu buvo aprašomi. Jokio kosulio, kaulų laužymų, slogos, galvos skausmo. Jaučiau, kad turiu temperatūros, kurios niekur nerodė.

Į šią kelionę vykau labai stipriai pervargusi.

<...>

Mažiausiai, ką galėjau pagalvot, kad man yra korona", - instagrame pasakojo G. Gurevičiūtė.

2021 04 14 11:48
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt