penktadienis, gegužės 29 d.
G. Juodeika apie santykius su jaunesne mylimąja: kartą liepiau jai eiti iš mano namų
Alfa.lt

Žinomas televizijos laidų prodiuseris bei aktorius Gediminas Juodeika pramogų pasaulio versle sukasi nuo pat paauglystės. Anot vyro, nuolatiniai renginiai, projektai, stresas bei įtampa atsiliepia ne tik sveikatai, bet neretai lemia ir laiko sau bei artimiesiems stoką. Šiuo metu šalyje įvestas karantinas Gediminą privertė gerokai permąstyti gyvenimo vertybes bei iš naujo atrasti mėgstamas veiklas.

Šį savaitgalį TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ laukė tikra profesionalų dvikova. Paisant visų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų, prodiuserinė kompanija „TV Topas“, kurianti projektą, pakoregavo laidos konceptą. Laidoje ir toliau vyksta nuotaikingos kulinarinės kovos, tačiau tarpusavy varžysis ne žinomi žmonės, o laidos vedėjai, šefai Ilona Juciūtė-Čibirkienė ir Dilanas Dampella Gamage. Nuspręsti, kuris iš jų geresnis kulinaras tenka kviestinei žvaigždei, kuri įvertinusi abu patiekalus išrinks skanesnį.

Šįkart įvertinti kulinarinių sugebėjimų ir patiekalų į „Belmontą“ atvyko žinomas televizijos laidų prodiuseris Gediminas Juodeika. Kaip ir dauguma, daug daugiau šiuo metu laiko namuose praleidžiantis vyras atviravo, jog šis izoliacijos periodas turi ir savų pliusų. Vienas jų – atrasti nauji Gedimino talentai bei išskirtinis mylimosios dėmesys.

„Karantinas man labai į naudą, nes supratau, kad širdyje esu kulinaras. Mat sėdint namuose daug užsiėmimų nesusigalvosi. Tai mes su Živile kiek buvom nusipirkę maisto produktų kelioms savaitėms į priekį, viską, deja, bet suvalgėm per pirmąją savaitę. Labai džiaugiuosi, jog Živilė taip pat dievina suktis virtuvėje, tik per savo užimtumą buvo pamiršusi skirti dėmesio man. Bet dabar ji yra auksinis žmogus: gamina man barščius su šonkauliukais ar dešreles su kopūstais ir bulvėmis“, – pasakojo žinomas vyras.

Beveik prieš dvejus metus susižadėjusi, tačiau vestuvių kelti neskubanti pora iki šiol spinduliuoja aistra ir šiltais jausmais vienas kitam. Tačiau, pasak Gedimino, keturiolikos metų skirtumas kartais pakiša koją santykiuose, dėl ko neišvengiami kyla ir pykčiai.

„Vieną kartą mes susipykome taip, kad liepiau jai krautis lagaminus ir eiti iš mano namų, o ji atrėžė, jog gal man čia kraustytis reiktų. Tada supratau, kad aš neturiu net ir namų, todėl nuo tol su aš ja nebesipykstu“, – juokavo Gediminas.

Dažnai renginiuose ir televizijos užkulisiuose besisukantis vyras neslėpė, jog šis darbas reikalauja begalinės ištvermės, nes kiekviena diena būna kupina iššūkių bei nenumatytų stresinių situacijų. Tačiau visą pasaulį sukaustęs karantinas, pasak Gedimino, yra puiki proga permąstyti gyvenimo vertybes bei suprasti, kad iš tikro gyvenime yra svarbiausia.

„Šis karantinas privertė kitaip pagalvoti apie gyvenimą. Ne namas, ne prabangūs automobiliai yra svarbu, o šeima, laimingi vaikai, sveiki ir aprūpinti tėvai, žmonės, kurie tave supa. Nereikia lėkti, tas gyvenimas pralekia taip greitai, jog nespėji net pastebėti, kaip keičiasi metų laikai. Jie bėga be proto greitai. Ne darbas, ne pinigai, ne turtai lemia mūsų tautos vienybę ir tarpusavio supratimą. Sustokime, bendraukime, būkime kartu. Nepamirškime tėvų, artimųjų ir skirkime laiko jiems. Jeigu būsime geri artimiesiems, tai ir darbai, ir turtai ateis savaime“, – linkėjimus žiūrovams skyrė Gediminas.

2020 04 05 10:23
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt