šeštadienis, gruodžio 4 d.
G. Senkevičiūtė-Gabrea pristato naują dainą ir Tenerifėje nufilmuotą klipą
Alfa.lt
Organizatoriai
Gabrielė Senkevičiūtė-Gabrea

Po dvejų metų, praleistų Tenerifėje, „Lietuvos balse“ išgarsėjusi dainininkė Gabrielė Senkevičiūtė-Gabrea į Lietuvą grįžta su muzikinėmis naujienomis. Atlikėja pristato dainą ir klipą „Sea Whispers“, kuris gimė jos antrais namais tapusioje Ispanijos saloje.

„Kartais dainos organiškai gimsta per keletą dienų ar savaitę, o kartais pradėjus rašyti nebežinai, kaip pabaigti. Į tas 3-4 minutes norisi sutalpinti visą istoriją, kurioje susipina daug jausmų, o kartais juos tiksliai išreikšti labai sunku ir užtrunka laiko.

Taip atsitiko ir su „Sea Whispers“. Pradėjau ją rašyti dar Lietuvoje, kai asmeniniame gyvenime vyko dideli, skausmingi pokyčiai, ir įpusėjus pritrūkau žodžių – atrodė, lyg trūksta paskutinės dėlionės detalės, todėl dainą padėjau į stalčių. Tą trūkstamą detalę galiausiai radau Tenerifėje, Būdama ten daug išmokau: neskubėti, atsigręžti į save, išsiaiškinti, ko tiksliai noriu, nekreipti dėmesio į tai, ką pagalvos ar pasakys kiti. Daug laiko praleisdavau prie vandenyno, dažnai išeidavau vėlai vakare pasivaikščioti pakrante ir tiesiog klausydavausi savo minčių ir mane supančios aplinkos. Būtent todėl šią dainą ir pavadinau „Sea Whispers“, – pasakoja G.Senkevičiūtė-Gabrea.

Grįžus į Lietuvą po pirmojo karantino, Gabrielės keliai susidūrė su prodiuserių duetu „Moosu X“, kurie patikėjo daina ir nusprendė prisidėti prie jos išpildymo.

„Esu labai dėkinga Justui Kulikauskui ir Aurimui Galveliui už pagalbą, nes galvojau, kad ši daina taip ir liks neišgirsta ir užrakinta stalčiuje. O aš jaučiau tokį ypatingą ryšį su šiuo kūriniu… Tačiau studijoje susitikusi su vaikinais nurimau ir supratau, kad galų gale ji skambės taip, kaip aš noriu ir įsivaizduoju“, – sako atlikėja.

Dainos klipo filmavimui Gabrea parinko mėgstamiausias salos lokacijas, kuriose ieškodavo įkvėpimo.

„Tenerifė išsiskiria ypatingu gamtos grožiu, tai buvo viena iš priežasčių, kodėl mano planuoti 3 mėnesiai atostogų virto dvejais gyvenimo metais. Gamtoje nurimdavau, atsipalaiduodavau, o vaizdai kaskart gniauždavo kvapą, todėl turėdama laisvą minutę visada važiuodavau į kalnus arba į laukinius paplūdimius pasikrauti energijos“, – pasakoja ji.

Klipe Gabrea pasirodo ne viena. Atlikėja į pagalbą pasikvietė savo draugę, profesionalią šokėją venesuelietę Barbarą Claribel Davila Fente, kuri savo jausmingu šokiu tiesiog užburia.

„Visada žavėjausi Barbaros ekspresija ir profesionalumu, kaip ji jaučia muziką ir kaip myli šokį, todėl labai norėjau ją matyti ir savo klipe. Visada stebėdavomės, kaip tiksliai sutampa mūsų muzikinis skonis, mums abiems dainoje svarbu žinutė, kurią nešame, todėl žinojau, jog ji puikiai mane papildys ir tiksliai išreikš emocijas“, – pasakoja Gabrea.

O emocijų ir savo tikrų išgyvenimų į šią dainą Gabrea sudėjo labai daug. „Atsitiesti. Atleisti ir pamiršti. Apsinuoginti prieš save. Įsiklausyti. Atsikratyti baimių. Išgyti ir būti pasiruošus naujiems gražiems dalykams. Apie tai ir yra „Sea Whispers“, - sako atlikėja.

2021 10 28 12:26
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt