penktadienis, balandžio 16 d.
G. Vilkickytė pristato antrą naujojo albumo singlą
Alfa.lt

„Praėjo trys metai. Ir aš tuos tris metus žinojau, kad esu nepatenkinta pirmąja savo dainos „Labanakt” versija. Žinojau, kad daina labai stipri ir verta žymiai geresnės aranžuotės”, – pasakoja atlikėja Gabrielė Vilkickytė. Tokią aranžuotę sukūrė Tomas Narkevičius-Free Finga.

„Labai įdomu, kad su Gabriele mokėmės toje pačioje mokykloje, ir ją visad mačiau kaip labai kūrybingą, mokytojų mylimą, mielai „išplaukusią” paną, – sako muzikos prodiuseris T. Narkevičius. – Buvo kažkokia kūrybinė kibirkštėlė jau tada, nes net siunčiau jai paklausyti kelias savo ankstyvąsias dainas. Dabar Gabrielę matau naujomis akimis ir atradau jos stiprybes pasakoti istorijas ir rašyti nuostabius tekstus.”

„Jis buvo dvyliktokas, o aš – devintokė. Žinojome vienas kitą labai gerai. Tai buvo žavėjimasis iš toli, – šypsosi G. Vilkickytė. – Šiandien Tomui jaučiu aukščiausio lygio pagarbą.”

T. Narkevičius-Free Finga pasakoja, kad ant jo studijos durų kabo lentelė „Psichologinis Konsultavimas”, – liko nuo anksčiau ten dirbusių psichologų. „Prieš pradėdami ką nors kurti mes tai ir darome – daug šnekamės, kad pajustume vienas kito būseną. Tai padeda pasiekti norimą, jausmingą rezultatą”, – sako muzikos prodiuseris.

„Tomas – vienas iš kelių žmonių, su kuriais taip gera kalbėtis. Aš – komunikabili, galiu akmenį prakalbinti, bet su Tomu jaučiuosi visiškai iš to paties puslapio. Su juo mezgasi lygiavertis pokalbis. Labai gerai girdime ir palaikome vienas kitą, išdiskutuojame dainos temą. Tuomet sukeltais jausmais einu į „budelę” ir įrašinėjame. Todėl labai drąsiai atidaviau jam dainą ir sakiau – padaryk iš jos ką nors”, – pasakoja G. Vilkickytė.

Dainos „LABANAKT VOL2” raktažodis buvo „liūdnas šokis”. „Pradėjome dirbti dar balandį, per pirmąjį karantiną. Tokia ir buvo nuotaika – vienas klausaisi muzikos savo kambaryje ir vienumoje šoki savo liūdną šokį”, – sako Gabrielė.

„Gana lengvai pasiekėme formą, kuria abu džiaugėmės, – priduria T. Narkevičius. – Noriu, kad žmonės išgirstų kitokių Gabrielės muzikos pusių, nes aš turėjau ypatingą galimybę stebėti, kaip jauna atlikėja skleidžiasi, ir tuo pat metu daug ko išmokau pats. Labai laukiu albumo.”

Naujasis albumas „Švelnumas” pasirodys dar šį pavasarį. O antrasis šio albumo singlas „LABANAKT VOL2” pateikia dar daugiau užuominų į ateitį. „Gal nebus vien tik pianinas ir vien akustiniai garsai koncertuose? Aš esu gerokai daugiau, nei nuogos dainos, gilios temos, ramybė ir susikaupimas. Esu žymiai įvairesnė, – sako atlikėja. – Mėgstu kvailioti, galiu garsiai kvatotis ar nusikeikti. Kartais leidžiu sau būti naivia ir žaisminga, kaip ir kiekvienas jaunas žmogus. Ir aš mėgstu šokti viena. Net eidama gatve su ausinėmis, galiu netikėtai pradėti šokti.”

2021 03 26 13:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt