sekmadienis, lapkričio 28 d.
G. Žemaitė su sūnumi Nikolu įsimažino netradicinėje kalėdinėje fotosesijose
Alfa.lt

Žinoma TV laidų vedėja Gerda Žemaitytė jau gyvena kalėdinėmis nuotaikomis - moteris su sūnumi Nikolu įsiamžino šventinėje fotosesijoje. Fotografas Adam Aleksejėvič pasidalijo fotosesijos akimirkomis su Alfa.lt.

„Kai sulaukiau pasiūlymo sudalyvauti fotosesijoje, net nesudvejojau! Jau ankščiau buvau pastebėjusi Adamo darbus ir jie man labai patiko! O ir idėja tapti savotiška “dovana" kalėdinėje fotosesijoje - man labai patiko, ji kitokia, netradicinė kalėdinė fotosesija! Juk kiekvienas iš mūsų esame brangiausios dovanos savo artimiesiems. Apskritai, man tai laikas, kai niekur nereikia skubėti, gali tiesiog pasimėgauti buvimu kartu su artimais žmonėmis, su šeima! 

Nikolui buvo ganėtinai sunku būti modeliu šiame amžiaus etape, jis tikras nenuorama, nenustygstantis vietoje, tačiau susitvarkėmė ir su tuo. Labai laukiau fotosesijos rezultato, net neabejojau, kad rezultatas pranoks mano lūkesčius ir išties pranoko, nuotraukos labai estetiškos ir stilingos! Smagu dirbti su puikia komanda, kai iš pusės žodžio supranti idėjos esmę, tuomet labai paprasta ją įgyvendinti!", - pasakojo G. Žemaitė.

Fotografas Adam Aleksejėvič džiaugėsi turėjęs galimybę šiemet fotografuoti G. Žemaitę kartu su sūnumi.

„Kad ir kokie keisti ir kitokie šie metai bebūtų, kalėdos vistiek ateis. Savo studijoje turiu nedidelią tradiciją – kalėdines fotosesijas, į kurias kviečiu savo klientus. Praeitais metais, įvaizdinės fotosesijos veidu tapo Oksana Pikul Jasaitienė, na, o šiais, pasikalbinau Gerdą Žemaitę. Labai džiaugiuosi, kad Gerda iš karto sutiko, kartu nutarėme, kad Gerdą įamžinsime su sūnumi Nikolu. Specialiai fotosesijai, siuvėja gamino įspūdingo dydžio kaspiną, kuris tapo savotišku fotosesijos akcentu, o kūrėja Aušra pagamino prabangius Swarovski kristalų auskarus. Su Gerda juokavome, kad šiais metais pati tapo dovana. Būtent į tokias fotosesijas, jau greitai pakviesiu visus norinčius!“, - teigė fotografas.

2020 11 03 12:41
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt