šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Gamintojai vėl prabilo apie kainų didinimą
tiesa.com

Dar vienas maisto produktų gamintojas patvirtino, jog derasi su didžiaisiais prekybos centrais dėl produkcijos kainų didinimo. Tokiam žingsniui jie ryžosi dėl susilpnėjusio svaro sterlingo.

Įvairius maisto produktus mažmenininkams tiekianti kompanija „Premier Foods“ pranešė, jog dėl nuvertėjusios nacionalinės valiutos ir išaugusios prekių gamybos kainos pradėjo diskusiją apie galimybę branginti produktus. Tokią idėją jie siūlo pagrindiniams savo klientams, tarp kurių – „Tesco“, „Asda“, „Sainsbury’s“ ir daugelis kitų pardavėjų.

„Kalbama apie nedidelį kaino pokytį“, – sakė gamintojo atstovas spaudai.

Anot „Premier Foods“, kainos kėlimas bus kraštutinė priemonė, daroma viskas, kad to būtų išvengta. Sprendimas bus priimtas sausio pabaigoje, informavo kompanija, per paskutinius finansinius metus uždirbusi 750 mln. svarų sterlingų pelno.

Dėl tų pačių priežasčių anksčiau produkcijos kainas didinti prekybos centrus spaudė ir kiti didieji gamintojai, tačiau pardavėjai kol kas spaudimą atlaiko.

„Daugelis tiki, kad kainos po svaro nuvertėjimo išaugs, tačiau kol kas to nematome. „Aldi“ sugeba išlaikyti žemas kainas, tad bet koks pabrangimas kituose prekybos centruose tik padidintų atotrūkį nuo šio tinklo ir taip prarastų dalį rinkos“, – įžvalgomis dalijosi nepriklausomas mažmeninės prekybos ekspertas Richardas Hymanas.

Premjerės kalba pakoregavo svaro kursą

2017 01 10 08:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt