ketvirtadienis, gegužės 28 d.
Gandai apie V. Bareikio ir I. Stonkuvienės santykius aštrėja: pora kartu išvyko į JAV
tiesa.com
facebook nuotrauka

Jau kurį laiką pramogų pasaulyje aidi kalbos apie su žmona Jurga Šeduikyte besiskiriančio dainininko Vido Bareikio ir televizijos laidų vedėjos Indrės Stonkuvienės užmegztus santykius. Šie gandai dar labiau paaštrėjo šių metų pabaigoje – Vidas kartu su sūnumi ir Indre išvyko į kelionę už Atlanto.

Rodos, fakto, kad kartu praleidžia vis daugiau laiko, nenori slėpti nei Vidas, nei Indrė. Socialiniuose tinkluose pora dalijasi nuotraukomis ir vaizdo įrašais iš kelionės. Prieš skrydį į JAV, Frankfurte laiką leidusi trijulė atrodė linksmai nusiteikusi.

„Atostogos prasideda. Dešimt dienų praleisiu Los Andžele“, – pasidalijęs vaizdo įrašu, kuriame visi trys kelia gėrimų taures, rašė V. Bareikis. Vėliau atlikėjas užfiksavo savo sūnų Adą ir Indrę besišypsančius prie Kalėdų eglės. Alfa.lt primena, kad žinia apie V. Bareikio ir J. Šeduikytės skyrybas pasklido prieš dvi savaites. Apie tai prakalbo pati pora.

„Laiškas nuo Jurgos ir Vido. Taip jau nutiko, kad pusę metų jau gyvename atskirai ir po bandymų likti kartu visgi supratome, kad konstruktyviau, pagarbiau ir – kas svarbiausia – sąžiningiau mūsų sūnaus Ado atžvilgiu bendrausime perėję į kitokią bendravimo formą. Šiuo atveju tai yra pasukimas skirtingomis kryptimis.

Mūsų keliai vis vien susisies dėl mylimo vaiko bei dėl abipusės pagarbos, kuri lydėjo mus visus bendrus dešimt gyvenimo metų ir lydės toliau. Šis išsiskyrimas yra apie dviejų kuriančių žmonių skirtingumą ir norą vienas kito neužgožti, bet kaip tik – palaikyti ir gerbti.

Vienas kitam linkime kuo gražesnės ateities ir palaikome vienas kitą, kuo tik galime. Tai yra privatus mūsų reikalas, todėl jį privačiai norėtume ir užbaigti ir būtume dėkingi, jeigu susilaikytumėte nuo tolimesnių interpretacijų. Jurga ir Vidas“, – laiške rašė pora.

2019 12 30 20:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt