ketvirtadienis, liepos 9 d.
Garsaus astrologo Naglio Šulijos prognozės 2019 metams
tiesa.com
organizatorių nuotr.

„Gero vakaro šou“ studijoje viešėjęs astrologas Naglis Šulija pristatė 2019 m. prognozes visiems horoskopo ženklams. Ką lydės sėkmė versle, o kam seksis meilėje?

Pasak Naglio, Šauliai – šių metų laimės čempionai. „Nesidrovėkite, semkite laimę pilnais samčiais. Būsite laimės lyderiai!”, – užtikrintai kalba astrologas.

Kaip prognozuoja N. Šulija, Ožiaragiams labai lengva bus būti savimi, jie sklandžiai ir nuosekliai galės žengti savo tikslo link ir jiems pasiseks. Kovo mėnesį iš Vandenio ženklo pasitrauks Juodasis Mėnulis ir Vandeniai atsigaus. Bet jie tą juodą mėnulį perleis Žuvims, todėl jų vidinė būsena svyruos nuo nulio iki visiško absurdo. Avinas gali tikėtis geros kelionės.

Dvyniams labai svarbi bus partnerystė. Vėžys padūsauti priežastį visada ras. Lūtai trauks visų dėmesį į save, bus labai kūrybiški. Mergelės kruopščiai dirbs ir kantriai žingsnis po žingsnio lipdys savo laimę. Svarstyklėms teks daug bendrauti. „Jautis galės nuosekliai dirbti ir galbūt užtai jam net bus atlyginta. Panašiai ir Skorpionams – reikia turėti gerą verslo planą, nes bus tikimybė uždirbti, o kam įsmeigti savo geluonį – jie visad ras“, – pokštauja Naglis.

Be Naglio pranašysčių, žiūrovai galės sužinoti ir ką prognozuoja metų šeimininkė kiaulė ir jos magiškasis ratas. Ką jie atsakys į opiausius klausimus: Ar lietuviai laimės Euroviziją? Ar bus pastatytas Nacionalinis stadionas? Ar Lietuvos Nacionalinė krepšinio rinktinė laimės medalius Pasaulio čempionate? Ar ištiks Lietuvą dar viena krizė? O kokio atsakymo sulauks Mindaugas Stasiulius į jam labiausiai rūpimą klausimą – ar pavyks vesti šiais metais?

Na, o studijoje viešėję žavioji atlikėja, populiariojo projekto „X Faktorius“ dalyvė Iglė Bernotaitytė ir žymusis Saulius Prūsaitis ne tik varžėsi konkurse, bet ir surengė nuostabų muzikinį pasirodymą studijos žiūrovams. Pranašysčių ir juokų kupinas trečiadienio vakaras su „Gero vakaro šou“ 19.30 val. tik per TV3!

2019 01 02 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt