trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
Garsaus „jutuberio“ „Bold and Bankrupt“ gerbėjai susižavėjo Lietuva: planuoju čia apsilankyti
Alfa.lt
Instagram
„Bold and Bankrupt“ su draugu lankėsi Vilniuje.

Garsus anglų „jutuberis“ Benjaminas Richas, internete žinomas kaip „Bold and Bankrupt“, praėjusią savaitę apsilankė Lietuvoje. B. Richas kartu su draugu, taip pat „YouTube“ vaizdo įrašų kūrėju Johnny, vaikščiojo po Vilnių ir filmavo savo įspūdžius. Pasirodo, Lietuvoje B. Richas turi nemažai gerbėjų, tad Vilniuje buvo ne kartą atpažintas.

„Jutuberio“ gerbėjai liko sužavėti ne tik draugiškų lietuvių, bet ir pačios Lietuvos. Komentarų skiltyje internautai negailėjo pagyrų mūsų šaliai.

„Malonu matyti, kaip žmonės ir pati šalis keičiasi bėgant laikui. Daug pozityvesni, malonesni, drąsesni, atviresni. Lietuviai kalbina nepažįstamus žmones – vos prieš 10 metų negalėjau pagalvoti, kad tai pamatysiu. Jaučiuosi laimingas dėl šalies ir žmonių“, – komentavo internautas.

„Lietuva labai šiltai sutiko „Bold and Bankrupt“, – žavėjosi „jutuberio“ gerbėjas.

„Lietuva yra labai nuostabi šalis ir Vilnius yra vienas mano mėgstamiausių miestų visame pasaulyje. Svarbi istorija, draugiški žmonės, kurie yra labai europietiški, puiki kava ir maistas, gražios moterys ir apskritai puiki vieta apsistoti“, – Lietuvą gyrė kitas internautas.

„Lietuvių anglų kalbos sklandumas yra nuostabus“, – pastebėjo „YouTube“vartotojas.

„Mano mėgstamiausias miestas ir šalis – Vilnius ir Lietuva. Graži architektūra, puikūs barai, puikus maistas, o žmonės kieti bei draugiški. Tikiuosi, kad čia dar sugrįšiu“; „Planuoju apsilankyti Lietuvoje kitais metais, žmonės atrodo tokie draugiški“, – susižavėjimo neslėpė internautai.

„Turiu pasakyti, kad „Bold“ yra geriausias „jutuberis“ kalbant apie susitikimus su gerbėjais. Manau, kad įsimylėjau Lietuvą“, – komentavo kitas internautas.

„Mano tėvas yra lietuvis, tačiau aš niekada ten nesilankiau. Atrodo, kad tai yra labai moderni šalis, kurioje daug žmonių kalba angliškai. Dabar noriu ten nukeliauti, pavyzdžiui, rytoj“, – lietuvius gyrė „YouTube“ vartotojas.

Pamatykite „jutuberių“„Bold and Bankrupt“ ir Johnny pasivaikščiojimą po Vilnių:

...

2021 11 25 12:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt