šeštadienis, gruodžio 4 d.
Garsi plaukų stilistė klientes priima su kūdikiu ant rankų
Alfa.lt
LNK
Laida „Mes pačios“

Garsenybių plaukų stilistė Rūta Morozovienė, neseniai susilaukusi dukrytės, savo karjerai stop nepasakė – kas rytą su vežimėliu keliauja į darbą.

Paklausta, kaip sekasi derinti motinystės atostogas ir darbus, Rūta juokiasi, kad motinystes atostogas leidžia darbe, o suderinti viską pavyksta, tai priklauso nuo noro. „Klientės kartais natūraliai palaukia, kol galėsiu jas priimti, nes turiu suderinti vaiko poreikius ir darbą, bet vaikas man netrukdo suktis versle“, – įsitikinusi Rūta Morozovienė, salonų „Cut Code“ savininkė.

Dar besilaukdama pagrandukės, ji atidarė antrąjį saloną, tad prie darbo su klientėmis prisidėjo ir šie rūpesčiai, tačiau moteris į viską žvelgia pozityviai. Anot verslininkės, darbas su plaukais yra jos gyvenimo dalis: „Myliu savo darbą, man patinka dirbti su klientėmis, rūpintis jų plaukais. „Ne“ galiu pasakyti klienčių norams, kurie, mano manymu, sugadins plauką, bet atsisakyti priimti dar vieną, norinčią pasigražinti, negaliu“.

Daugiau apie Rūtos motinystės džiaugsmus bei patarimus apie plaukų priežiūrą išgirsite laidoje „Mes pačios“ šį šeštadienį, 9.30 val., per LNK. Čia taip pat laidos vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė kalbės apie privalomus kosmetinės pokyčius atšalus orams bei išsklaidys estetinės ginekologijos mitus.

2021 11 05 15:53
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt