ketvirtadienis, birželio 4 d.
Garsios moterys atskleidė, ką iš tikrųjų reiškia būti supermama
Alfa.lt

Perdėtai savo vaikais besirūpinančios mamos atsidūrė tarsi po didinamuoju stiklu. Supermamytėmis pramintų moterų pasisakymai ir veiksmai linksniuojami viešojoje erdvėje. Tačiau supermamomis vadinamos ne tik tos moterys, kurios perdėtai rūpinasi savo vaikais ir neturi jokių asmeninių planų bei svajonių, bet ir tos, kurios puikiai geba derinti šeimą ir karjerą ar verslą. Apie tai, ką reiškia būti supermama, šiandien TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ kalbės TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė, tinklaraštininkė Simona Lipnė ir komunikacijos specialistas Simonas Urbonas.

Didžiausios Lietuvoje žiniasklaidos grupės TV3 vadovė L. Blaževičiūtė – puikus pavyzdys, kaip galima sėkmingai derinti motinystę ir karjerą. Ji į darbą grįžo prabėgus vos kelioms savaitėms po abiejų atžalų gimimo.

„Šiandien keptuvėje sugebėjau vienu metu iškepti 35 miniatiūrinius blynelius“, – smagiai apie savo pasiekimą praneša Laura. Namuose ji yra įvedusi taisyklę, kad žodžio „neįmanoma“ nėra. Laidos „Visi mes žmonės“ žiūrovams ji papasakos ir ne vieną smagų, kuriozišką nutikimą iš savo kaip mamos-vadovės gyvenimo.

„Supermama – tai ir ta moteris, kuri augindama vaikus sugeba sukurti kad ir nedidelį verslą, – sako tinklaraštininkė, rinkodaros specialistė S. Lipnė, trynukų, kuriems netrukus sueis treji metai, mama. – Aš, galima sakyti, atradau save susilaukusi vaikų, nes augindama juos sukūriau verslą, užsiimu tuo, kas man labai patinka, ir neketinu grįžti į ankstesnį darbą.“

Simona su bičiule yra sukūrusios projektą „Mamos be tabu“, kuriuo bandoma keisti stereotipus, sustabarėjusias tiesas apie motinystę, sudaroma galimybė atvirai pasikalbėti apie tai, ką mamos neretai nutyli.

Daug sekėjų turinti moteris sulaukia ir neigiamų komentarų dėl savo atvirumo, pavyzdžiui, ji neslepia, kad septynis mėnesius maitinusi trynukus kiek vėliau ji pasidarė plastinę krūtų operaciją. „Bet pinigų aš tam užsidirbau pati, sėdėdama namie“, – sako Simona.

Namuose ji įvedusi griežtą tvarką, o štai lepinti anūkus gali seneliai – tik tuomet vaikai gauna saldumynų.

Ką ji patartų išvargusiai mamai? Pasak Simonos, geriausias būdas – pakeisti aplinką. Tai galima padaryti nebrangiai ar net visai be pinigų.

„Kitąsyk porą valandų ramiai besitęsianti vakarienė su vyru, kai nereikia penkiolika kartų keltis nuo stalo, jau padeda grįžti į save“, – patirtimi dalijasi Simona.

„Supertėvai – tai superherojai savo vaikams. Turiu būti geriausia savo versija“, – sako komunikacijos specialistas, tinklaraštininkas, trijų vaikų tėvas S. Urbonas. Du pirmus vaikus nuo gimimo jis augino pats, žmoną išleidęs į darbą, ir sudaužė daug stereotipų, susijusių su vaikų auginimu.

Apie visa tai – žurnalo „Žmonės“ ir TV3 televizijos kuriamoje laidoje „Visi mes žmonės“ pirmadienį 19.30 val. per TV3!

2020 03 30 16:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt