sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Gedinti šeima Lincolnshire gavo £200 baudą, nes laidotuves baigti vėlavo 14 sekundžių
tiesa.com
pixabay.com

Šiaurės rytų Lincolnshire savivaldybė gyventojų buvo pasmerkta po to, kai šeima gavo piniginę baudą, nes pagyvenę žmonės besiramsčiuodami lazdutėmis per lėtai išeidinėjo iš laidojimo namų koplyčios. Laidotuvėms skirtą laiką jie viršijo tik 14 sekundžių.

Grimsby Live dienraštyje paskelbta informacija sukėlė visuotinę pykčio bangą. Itin griežtai laiką ribojančios taisyklės krematoriume stebimos tiek laidotuvių pradžioje, tiek pabaigoje - laidojimo paslaugas teikiančios firmos už neatvykimą laidoti laiku ar laidotuvėms užsitęsus per ilgai sulaukia nemenkų baudų.

Grimsby Live dienraščiui laidojimo paslaugas teikiančių firmų vadovai pasakojo, esą jokios susiklosčiusios aplinkybės nuo baudų negelbėja - jas gavo ir penkias minutes karstą įnešti vėlavę žmonės, nors tokia situacija susiklostė, nes jie laukė kol kitų laidotuvių dalyviai apleis patalpas, o minute laidotuvių ceremoniją pradėti vėlavusi firma, kurios vadovas pranešimą apie baudą gavo dar nespėjęs iš laidotuvių grįžti į savo biurą.

Dalis laidojimo namų baudas sumoka patys, tačiau dalis jas permeta ant gedinčios Šeimos pečių.

Situacija, po kurios vietos gyventojai tiesiog nebegalėjo tylėti buvo tokia: savo tėvą laidojusi šeimyna ceremoniją baigė laiku, tačiau vienas iš joje dalyvavusių žmonių, sunkiai vaikštantis senolis, per lėtai išeidinėjo iš koplyčios, kurioje vyko laidotuvės ir jiems skirto laiko riba buvo peržengta 14 sekundžių.

Konservatorius Keith Brookes pasakojo: „atrodo, tarsi kas stovėtų su laikmačiu”. Jis taip pat žadėjo išsiaiškinti, kas vyksta ir užkirsti kelią tokiai niekdarystei. Jo įsitikinimu pulti mylimo žmogaus ką tik netekusias šeimas - tiesiog žema.

2019 03 20 11:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt