trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Gėlių oazė Londone
tiesa.com

Gyvenantys Londone ne visada suranda laiko aplankyti galybę turgelių, veikiančių šiame milžiniškame mieste. Šįkart „Tiesa“ pristato dar vieną jų – „Columbia Road Flower Market“, kuris duris gėlių ir augalų mėgėjams atveria tik sekmadieniais.

Nepriklausomai nuo oro, ar švenčių, gėlių jūra nukloja Columbia gatvę nuo 8 val. ryto iki maždaug 15 val. dienos. Šią gatvę rasite Shoreditch rajone, netoli žymiųjų „Brick Lane“ ir „Spitafields“ turgelių. Šis turgus vienintelis toks Londone ir turbūt visoje Jungtinėje Karalystėje, todėl sutraukia tūkstančius augalų mėgėjų ir pirkėjų, tad iš anksto nusitekite minioms.

Čia galite įsigyti ne tik originalių puokščių, bet ir rasti įvairiausių augalų savo sodams – bananmedžių ar kitų egzotinių augalų. Visa gatvė būna pripildoma neapsakomo augalų aromato, kuriuos augintojai sugabena iš įvairiausių kampelių.

Siauroje gatvelėje telpa apie 60 nepriklausomų prekybininkų. Be augalų čia dar rasite nedideles meno galerijas, kavinukes, vinitažinių rūbų parduotuves, sodo ir antikinių prekių jaukias parduotuvėles. Čia galima pabėgti nuo visiškai komercinės dvasios ir tiesiog mėgautis niekuo neįpareigojančiu laiku kvapnioje ir spalvingoje aplinkoje.

Adresas: Columbia Rd, London E2 7RG

2013 06 22 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt