antradienis, rugpjūčio 4 d.
Gėlių parodai sodą sukūrusi K. Middleton juo pasidžiaugti pakvietė šeimą: paviešintos naujos fotografijos
tiesa.com
Instagram.com, Kensington Royal
Kate Middleton ir princas Louisas

Chelsea gėlių parodai specialų sodą sukūrusi Kembridžo kunigaikštienė Katherine jį parodė ir savo šeimai. Vyras princas Williamas ir vaikai George’as, Charlotte bei mažasis Louisas, neseniai atšventęs savo pirmąjį gimtadienį, bendru mamos ir dizainerių kūriniu itin džiaugėsi. To įrodymas – naujos karališkosios šeimos paviešintos fotografijos, kuriose būsimieji Anglijos sosto įpėdiniai įamžinti tyrinėjantys gamtą.

Mediniai takeliai, vandens upeliai, supynės medyje – visu tuo ir dar daugiau maždaug valandą mėgavosi karališkosios poros atžalos.

Fotografo Matto Porteouso nuotraukose įamžinti ir pirmieji princo Louiso žingsniai einant mediniu takeliu rankose laikant šaką, kol tuo tarpu jo tėtis atidžiai berniuką stebi iš už nugaros.

[IN=https://www.instagram.com/p/BxqMdN1ltf6/]

Šią savaitę Londone vyktančiai parodai sodą pavadinimu „Back to Nature“ (angl. Atgal į gamtą) Kembridžo kunigaikštienė sukūrė su kraštovaizdžio architektais Andree Davieseu ir Adamu White’u. Sodo tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kokią didelę teigiamą įtaką bendrai protinei ir fizinei žmogaus sveikatai duoda natūrali gamta.

Pastaruosius mėnesius Kate ir princo Williamo atžalos savo mamai padėjo rinkti lapus, samanas ir šakas, kurios buvo panaudotos kuriant šį sodą. Jame taip pat galima išvysti vandens krioklį, namelį medyje, laužavietę, kelmus ir kitus natūralios gamtus atributus.

[IN=https://www.instagram.com/p/BxqMfZglEOv/]

Sode taip pat gausu natūralių augalų, tokių kaip paparčiai, braškių daigai bei neužmirštuolės – mėgstamiausios princesės Dianos gėlės.

„Tikrai žinau, kad gamta ir interaktyvus laikas, praleistas lauke, turi itin daug teigiamos naudos mūsų fizinei ir psichologinei gerovei, ypatingai mažų vaikų. Labai tikiuosi, kad šis mūsų sukurtas gamtos kampelis įkvėps šeimas, vaikus ir bendruomenes daugiau laiko praleisti lauke, mėgautis gamta ir kartu užsiimti aktyviomis veiklomis“, – BBC sakė kunigaikštienė.

2019 05 20 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt