antradienis, rugsėjo 27 d.
Gerbėjai sutrikę: H. Styles renginyje apspjovė aktorių Ch. Pine'ą?
Alfa.lt
Scanpix
Harry Styles, Chrisas Pine`as

Gerbėjai supyko po to, kai pastebėjo, kaip Harry Stylesas apspjovė Chrisą Pine'ą, kai šis Venecijos kino festivalyje sėdėjo šalia jo, skelbia Dailymail.

28 metų H. Styles, vaidinęs pripažinimą pelniusiame filme „Don't Worry Darling“, sukėlė ažiotažą po to, kai tariamai priėjo prie savo kėdės ir apspjovė aktorių prieš savo merginą Oliviją Wilde.

Keistos situacijos metu Ch. Pine'as, plojantis, kai H. Styles sėdi šalia jo, tarsi sustoja ir pažvelgia žemyn į savo koją.

Nors neaišku, kas atsitiko tarp kolegų, gerbėjai spėliojo, kad dainininkas, tapęs aktoriumi, per prestižinį renginį tikrai nusitaikė ir spjovė Ch. Pine'ui ant kojos.

Tačiau kiti įsitikinę, kad Ch. Pine'as tiesiog žvilgtelėjo į saulės akinius, padėtus jam tarp kojų.

Vaizdo įrašą galite pamatyti čia.

Kaip bebūtų keista, tai ne pirmas kartas, H. Styles viešumoje spjaudėsi ir sulaukė neigiamos gerbėjų reakcijos.

Daugelį metų buvusios „One Direction“ žvaigždės gerbėjai lankėsi jo koncertuose, kur jis gurkšnodavo vandenį, o paskui išspjaudavo į minią.

2021 m. rugsėjį, kai H. Styles išėjo į sceną Las Vegase su savo pirmuoju koncertu po Covid-19 pandemijos, atliko tą patį veiksmą su vandeniu.

Dėl šio žingsnio jis buvo aršiai kritikuojamas.

Vienas gerbėjas tviteryje parašė: „Aš tave labai myliu. Bet tai yra Covid. Nustokite gerti iš vandens butelių, tada spjauti jį ant žmonių“.

2022 09 06 15:54
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt