ketvirtadienis, spalio 29 d.
Gerbėjų širdys srūva krauju: karjerą baigia M. Buble
tiesa.com

Muzikos hitų kūrėjas Michaelas Buble oficialiai patvirtino, kad traukiasi iš muzikos verslo. Atsisveikinti su dainininko karjera žinomą vyrą privertė itin jautri priežastis – jo sūnus serga vėžiu. Būtent dėl šios klastingos ligos Michaelas nusprendė visą savo dėmesį skirti šeimai.

43-ejų atlikėjas atskleidė savo artimiausius planus „Daily Mail's Weekend“ žurnalui, pridurdamas, kad tai yra jo paskutinis interviu.

Michaelas paaiškino, kad širdies skausmas dėl jo sūnaus, kuriam vėžio diagnozė buvo konstatuota, kai jam buvo vos treji metukai, pakeitė jo požiūrį į gyvenimą – jo visiškai nebedomina šlovė, todėl jis nusprendė palikti pramogų pasaulį.

Noah, kuriam šiandien yra penkeri, gali džiaugtis, mat kepenų vėžys bent kuriam laikui atsitraukė. Nepaisant to, ši skaudi patirtis jo tėčiui M. Buble tapo įvykiu, po kurio jis pradėjo svarstyti, kiek jam yra svarbi muzikinė karjera.

„Tu tiesiog nori mirti. Aš net nežinau, kaip man pavyko kvėpuoti... “, - kalbėjo dainininkas.

„Mano žmona jautėsi taip pat. Ir nors šeimoje turėjau būti stipriausias, aš toks nebuvau. Mano žmona buvo... Atleiskite, aš net negaliu užbaigti šio sakinio“, - interviu metu prisipažino jis.

Michaelas yra vedęs argentiniečių aktorę Luisaną Lopilato, kuriai yra 31-eji. Pora augina tris vaikus. Vyriausiasis yra Noah, sūnui Eliasui yra dveji, o dukrelei Vidai – vos du mėnesiai.

Tiek Michaelas, tiek Luisana išsižadėjo savo karjeros dėl savo šeimos – tam, kad jiedu būtų šalia savo sūnaus Noah. Dainininkas atsimena, kuomet būnant ligoninėje jis stengėsi padaryti viską, kad tos akimirkos neatrodytų tokios baisios. Procedūrų metu savo sūnų Noah Michaelas stengdavosi prajuokinti.

[10509]

Su naujausiu albumu, kuris vadinasi „Love“, Michaelas nusprendė žengti iš muzikos verslo, norėdamas visa tai baigti, kol jis yra viršūnėje.

Žinomas vyras prisipažino, kad kasdieninėse situacijose jis tiesiog nebegalėjo sulaikyti savo emocijų. Atsigręžęs į save jis pastebėjo, kuo jis tapo ir jam buvo gėda dėl savo ego.

„Aš nebeturiu tam jėgų. Visam tam žvaigždės narciziškumui. Tai yra mano paskutinis interviu. Aš palieku visa tai...“, - teigė garsenybė.

„Aš nusprendžiau, kad niekada nebeskaitysiu savo vardo ar tekstų apie save – taip ir padariau. Aš nusprendžiau nebesinaudoti socialiniais tinklais – taip ir padariau. Kodėl mes čia esame? Ar tai tik tiek, kiek yra? Jei tai yra viskas, tikiu, kad už to turi būti dar daugiau. Mano visa savastis pasikeitė. Mano požiūris į gyvenimą pasikeitė“, - prisipažino jis.

M. Buble sakė, kad jis galutinai pasitrauks iš muzikos verslo iškart po to, kai bus išleistas jo naujasis albumas.

Michaelas į sceną grįžo iškart po to, kai mažyliui Noah pradėjo gerėti sveikata. Nepaisant to, šis likimo smūgis dainininkui paliko amžiną pėdsaką jo paties gyvenime.

„Aš niekada pirmoje vietoje nestatysiu savo ego ar darbo, ji priklauso mano šeimai. Tai yra priežastis, kodėl aš buvau dingęs keletą metų. Ir tai nebuvo mano pasirinkimas“, - iškart po sūnaus ligos yra sakęs M. Buble.

Tame pačiame interviu Michaelas sakė manantis, kad jam daugiau niekada nebepavyks kurti muzikos, nes ši patirtis, anot jo, yra pati skausmingiausia, kokia tik gali būti tėvams.

Naujausias M. Buble albumas bus išleistas kitą mėnesį. Apie pasitraukimą iš muzikos verslo jau žino ir jo vadybininkas.

DELFI primena, kad M. Buble yra laimėjęs keturis Grammy apdovanojimus ir yra vienas populiariausių dainininkų.

ŠALTINIS:delfi.lt

2018 10 14 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt