antradienis, rugsėjo 22 d.
Geriausiai apmokama aktorė – S. Bullock
tiesa.com

„Oskaro“ laureatė Sandra Bullock žurnalo „Forbes“ sudarytame daugiausia uždirbančių aktorių moterų sąraše šiemet užtikrintai užkopė į viršūnes. Neseniai 50 -metį atšventusi aktorė per pastaruosius metus uždirbo 51 mln. USD.

Geriausiai apmokamų aktorių moterų sąraše S. Bullock į viršūnes pakilo iš pernai užimtos 7 vietos. Kaip rašo „Forbes“, aktorės finansinę padėtį labai pagerino vaidmuo filme „Gravitacija“ (Gravity), už kurį ji buvo nominuota „Oskarui“.

Nepaisant įspūdingo S. Bullock šuolio, moterys aktorės Hollywoode vis dar uždirba mažiau nei vyrai. Geriausiai apmokamų moterų dešimtukas per metus iš viso uždirbo 226 mln. USD, o 10 geriausių vyrų aktorių, su Robertu Downey jaunesniuoju viršūnėje (75 mln. USD), kartu uždirbo net 419 mln. USD.

Antroje „Forbes“ moterų aktorių sąrašo pozicijoje jau antrus metus iš eilės išsilaikė jaunosios kartos aktorė, 23 -erių Jennifer Lawrence. „Oskarą“ jau spėjusi gauti aktorė per metus, nuo praėjusių metų birželio iki šių metų vasaros, uždirbo 34 mln. USD. Nedaug nuo jos atsiliko ir 31 mln. USD gavusi aktorė Jennifer Aniston, kuri iš ketvirtos vietos šiemet pakilo į trečią.

Į daugiausiai uždirbančių aktorių penketuką taip pat pateko Gwyneth Paltrow (19 mln. USD) ir dar pernai geriausiai apmokamų viršūnėje karaliavusi Angelina Jolie. A. Jolie, pernai gavusi 33 mln. USD, šiemet uždirbo jau tik 18 mln. USD. ir penktąja vieta dalinasi su tokią pačią sumą gavusia Cameron Diaz.

Greitai ekranuose pasirodysiančio trilerio „Liusi“ (Lucy) žvaigždė Scarlett Johansson uždirbo 17 mln. USD ir užėmė 7 vietą. Už jos rikiuojasi Amy Adams ir Natalie Portman (po 13 mln. USD. Dešimtuką užbaigia kino sagos „Saulėlydis“ (Twilight) pažiba Kristen Stewart (12 mln. USD). Jauna aktorė dar pernai užėmė trečią geriausiai apmokamų aktorių sąrašo poziciją, tačiau šiemet, panašu, sulaukė mažiau gerai apmokamų pasiūlymų.

2014 08 07 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt