antradienis, rugpjūčio 4 d.
„Grammy” apdovanojimuose favoritu tapo Bruno Mars
tiesa.com

Atlikėjas Bruno Mars, kuris naujai klausytojų kartai atgaivino retrofanką ir ritmenbliuzą, muzikos pasauliui neramiu metu renkantis naujus himnus, sekmadienį netikėtai susišlavė pagrindinius jubiliejinių, 60-ųjų „Grammy“ apdovanojimus.

Muzikos industrija metiniu „Grammy“ įteikimo renginiu pasinaudojo kaip proga paremti augantį moterų judėjimą prieš lytinį priekabiavimą ir popdainininkė Kesha surengė įtaigų pasirodymą apie savo pačios patirtą išnaudojimą.

B. Marsas už „24K Magic“ laimėjo pagrindinį „Metų albumo“ apdovanojimą. Už pagrindinį albumo kūrinį – 9-ojo dešimtmečio stiliaus ritmenbliuzo istoriją apie laiką su gražiomis moterimis – jis dar gavo „Metų įrašo“ apdovanojimą, kuriuo pagerbiamas geriausias singlas, o už kitą albumo dainą, „senosios mokyklos“ odę stilingai meilei „That's What I Like“, atsiėmė „Metų dainos“ apdovanojimą, skiriamą dainų kūrėjams.

Užsidėjęs tamsius akinius 32 metų atlikėjas plačiai šypsodamasis prisiminė, kaip vaikystėje pirmą kartą atliko dainą turistams savo gimtuosiuose Havajuose.

„Prisimenu, mačiau, kaip šoka žmonės iš skirtingų pasaulio pakraščių, susitikę pirmą kartą, šoka vieni su kitais, skelbia tostus vieni kitiems, švenčia drauge, – sakė jis. – Su šiuo albumu norėjau daryti kaip tik tai.“

Šiemet „Grammy“ apdovanojimų ceremonija po 15 metų Los Andžele laikinai persikėlė į Niujorko areną „Madison Square Garden“.

Repo atoslūgis

B. Marsas laimėjo visose kategorijose, kuriose buvo nominuotas, nors šiemet pirmą kartą pagrindinėse kategorijose dominavo hiphopas ir manyta, kad per apdovanojimų ceremoniją triumfuos šis žanras.

13 tūkst. Įrašų akademijai priklausančių muzikos profesionalų šiemet arba teikė pirmenybę B. Marsui, arba balsavo už skirtingus reperius, tad hiphopui skirti balsai išsibarstė.

Hiphopo magnatas Jay-Z, kuris turėjo aštuonias nominacijas ir šiuo atžvilgiu pirmavo, per apdovanojimų ceremoniją liko be nieko.

Kendrickas Lamaras jau antrą kartą laimėjo visose repo kategorijose, bet bendrų apdovanojimų negavo.

Tarp penkių jo statulėlių yra geriausio repo albumo „Grammy“ už „DAMN.“, kuriame jis pademonstravo klasikinį hiphopą.

K. Lamaras pradėjo per televiziją transliuotą ceremoniją pašėlusiu šou. Scenoje prie jo prisidėjo U2 lyderis Bono, šoko daugybė kung fu įkvėptų šokėjų, kurie vėliau parkrito tarsi pakirsti kulkų.

2018 01 29 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt