sekmadienis, spalio 25 d.
Grandioziniai Lietuvos šimtmečio festivaliai Anglijoje ir Airijoje 2018 metais
tiesa.com

2018-ieji iš tiesų ypatingi metai Lietuvai bei visame pasaulyje išsibarsčiusiems lietuviams. Moderniai Lietuvai švenčiant šimtmečio jubiliejų, turime unikalią progą susiburti visi kartu, prisiminti, kas esame ir iš kur esame kilę. Tai – kartą per gyvenimą pasitaikanti proga, kurią tiesiog privalome paminėti ir griausmingai atšvęsti būdami visi kartu.

„We Can FFeel“ komanda rūpinasi, kad Didžiosios Britanijos ir Airijos lietuviai nepamirštų savo šaknų, ir skelbia grandiozinius Lietuvos šimtmečio festivalius birželio 30 dieną Dubline ir liepos 7 dieną Londone.

Paminėkime modernios Lietuvos šimtmetį kartu linksmai ir nuotaikingai.

Šie festivaliai – tai renginiai, kokių dar neteko patirti nei Anglijos, nei Airijos lietuviams. Šiemet renginių organizatoriai „We Can FFeel“ nuoširdžiai pasistengė ir parengė išskirtines šventes abiejose gausiai lietuvių gyvenamose šalyse. Tai bus labai aukštos kokybės projektai, kuriais rūpinasi tik kruopščiai atrinkta komanda ir partneriai bei savo sričių specialistai.

„Dalis „We Can FFeel“ komandos – lietuviai, todėl organizuodami tarptautinius renginius nepamirštame ir lietuviškų šaknų. Daugiausia dėmesio visuomet skiriame renginių saugumui, išskirtinumui ir kokybei.

Nuolatos stengiamės būti lyderiai priimant inovatyvius sprendimus bei atspindėti pasaulines renginių organizavimo tendencijas“, – sakė renginius organizuojančios komandos atstovas.

„Mūsų širdys – su jumis, o dabar labai greitai mes ir patys būsime kartu su jumis, ir tai mums yra dviguba šventė“, – artėjančiais šimtmečio festivaliais džiaugėsi ir juose dalyvausiančios grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara.

[9029] 

Šimtmečio šventėje – išskirtinis dėmesys detalėms

Didžiausios kada nors iki šiol Anglijos ir Airijos lietuviams organizuotos šventės metu daugiausia dėmesio bus skiriama dalyvių saugumui, renginio kokybei bei mažųjų renginio svečių pramogoms.

Festivaliuose, skirtuose paminėti modernios Lietuvos atkūrimą, jūsų laukia net dvi scenos su daugeliu visų mylimų ir populiarių atlikėjų, aktorių, didžėjų ir šou pasaulio atstovų iš Lietuvos.

Renginyje su svečiais kartu švęs Džordana Butkutė, Kastytis Kerbedis, Gytis Paškevičius, „Naktinės Personos“, „Rondo“, Egidijus Sipavičius, „Lemon Joy“, „Biplan“, Radistai, Mindaugėlis, Paul Pure, Erny N, o renginių vedėjais taps populiarieji Mantas Stonkus ir Indrė Stonkuvienė.

Kaip minėta, pasirodymai vyks net dviejose scenose. „Šimtmečio“ scenoje žiūrovus linksmins jau klasika tapusios visų laikų mylimiausios lietuviškos grupės. Scena žiūrovus stebins savo didingumu bei techniniais sprendimais. „Radistai Palace“ scenoje pasirodys geriausi Lietuvos šokių muzikos atstovai bei, be abejonės, ir patys radistai – Rolandas bei Jonas.

„Anglijoje koncertuojame ne pirmus metus, tačiau iki šiol niekada neteko pasirodyti tokio lygio projekte, kuriame turėsime net savo atskirą sceną. Šokių muzikos mylėtojams planuojame pateikti muzikinę bombą ir nepamirštamą šou“, – žadėjo Jonas.

O festivalio nekantriai laukianti Džordana Butkutė sakė, kad džiaugiasi, jog organizatoriai sugebėjo į renginį pakviesti išskirtinius Lietuvos atlikėjus ir drąsiai imasi tokių grandiozinių projektų, skirtų būtent Anglijos ir Airijos lietuviams.

„Džiaugiuosi, kad esu pakviestas būti šios didingos Lietuvai šventės dalimi. Didžiuojuosii tautiečių iniciatyva kurti bendrystę, švesti ir džiaugtis Lietuva toli nuo gimtų namų.”, - sakė koncertuose pasirodysiantis Egidijus Sipavičius.

Abiejų renginių metu festivalio teritorijoje lankytojai bus kviečiami pasimėgauti įvairiomis atrakcijomis bei konkursais, skirtais tiek vaikams, tiek ir suaugusiesiems. Renginyje veiks mugė, lietuviškų patiekalų, šalto gyvo alaus bei kitų gardumynų turgus. Festivalio dalyvių laukia ne vienas siurprizas bei netikėtos staigmenos, neleisiančios nuobodžiauti nei mažam, nei dideliam.

Renginį vainikuos „We Can FFeel“ dovanotas fejerverkų šou.

[9030] 

Mažiesiems lankytojams – Vaikų kiemelis

Tiek per festivalį Londone, tiek ir Dubline ypatingas dėmesys bus skiriamas mažiesiems renginio lankytojams. Norėdami užtikrinti, kad festivalyje vaikai taip pat gerai leistų laiką, kaip ir tėvai, Vaikų kiemelio kūrimui labai atsakingai ruošiamasi.

Vaikų kiemelis – tai mažiesiems skirta aptverta teritorija, kurią prižiūrės daug kvalifikuotų specialistų. Kiemelyje bus įvairiausių skirtingoms amžiaus grupėms skirtų užsiėmimų, o tėvai turės galimybę savo atžalas kurį laiką palikti profesionalų priežiūrai bei ramiai linksmintis draugų kompanijoje žinant, kad jų vaikai yra saugūs.

Vaikams iki 12 įėjimas į renginį tik simboline kaina.

VIP

VIP bilietų savininkams festivalyje bus sukurta išskirtinė zona su atskiru įėjimu, sėdimomis vietomis, geriausiu matomumu, aptarnavimu bei kitais išskirtiniais patogumais.

Transporto problemų nebeliko

Daugybę metų lietuviškuose renginiuose vėl ir vėl iškyla ta pati problema – automobilių parkavimas. Šimtmečio šventės festivalių svečiams nebereikės rūpintis savo transporto priemonių saugumu ir patirti nepatogumų. Renginio zonoje ir Londone, ir Dubline bus įrengtos patogios parkavimo aikštelės, jos bus saugomos ir prižiūrimos.

Negalintieji ar nenorintieji keliauti nuosavu transportu galės pasirinkti vieną iš keleto skirtingų miestų, kuriuose lauks patogūs autobusai.

Keleiviai jais galės atvykti ir išvykti iš renginio, o „We Can FFeel“ komanda prižada tikrai pigius bilietus, kuriuos jau greitai bus galima įsigyti kartu su renginio bilietais.

Šimtmečio festivalio vieta

Londone – Goodmayes Park Reacreation Grounds, tvarkingas ir erdvus Rytų Londone esantis parkas su patogiu susisiekimu bei nuostabia gamta.

Dubline – Fairyhouse Racecourse, vienas žymiausių žirgų lenktynių stadionų Airijoje,suteikiantis išskirtines VIP klientų galimybes, turintis apsaugotas nuo lietaus tribūnas, patogų susisiekimą ir prižiūrėtą aplinką.

Išankstinius bilietus galite įsigyti čia:

DUBLINAS

LONDONAS

Daugiau informacijos svetainėje www.wecanffeel.com.

2018 01 11 09:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt