sekmadienis, liepos 5 d.
Graužikų invazija kavinėje pašiurpino inspektorius
tiesa.com

Vakarų Londono visuomenės sveikatos inspektoriai greito maisto kavinėje aptiko itin nemalonų ir grėsmę sveikatai keliantį radinį, už kurį savininkams teks nemažai susimokėti, - praneša naujienų portalas standard.co.uk.

Greito maisto kavinėje „Peri Peri Original”, esančioje Station Road gatvėje, Harrow rajone Londone, rasta daugybė žiurkių, o ant grindų ir maisto lentynų – žiurkių išmatų. Pelės ir žiurkės buvo pragraužę vakumines mėsainių bei gruzdinimui paruoštų bulvių pakuotes.

Dėl graužikų antplūdžio maitinimo įstaiga buvo skubiai uždaryta.

„Tai didelį susirūpinimą kelianti problema, nes graužikai platina ligas, kurios kelia pavojų visuomenei. Nepaisant pirmojo patikrinimo ir išsakytų pastabų kompanijai, įmonėje ir toliau buvo vykdoma veikla, nors graužikai nebuvo išnaikinti.“, - sakė Harrow tarybos narys Grahamas Hensonas.

„Peri Peri Original” maitinimo įstaigos savininkas Wadiras Hussainas, teigė, jog ėmėsi veiksmų po inspekcijos patikrinimo ir patikino, jog graužikai išnaikinti ir grėsmės visuomenės sveikatai nėra.

Tačiau nustačius, kad jokių veiksmų vis dėlto nebuvo imtasi, „Peri Peri Original” savininkui teks sumokėti 1735 svarų baudą.

2015 09 11 09:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt